Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kutya felcsinálta a macskát...

A kutya felcsinálta a macskát kéne aggódnom?

Figyelt kérdés
Nem részletezem, erre jöttem haza. Szétszedtem őket de ettől kaphatnak valami betegséget? Két tiszta fekete macskám van nem tudom hogy a kandúrt vagy a lányt kapta-e el.

2019. febr. 9. 10:52
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem lesz semmi bajuk. Ebből nem lesz se hibrid állat, se betegség(mivel otthon tartod őket és nem az utcán kóborolnak hogy össze tudnának szedni valamit)
2019. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a macskának tetszett, és nem lett semmi baja, akkor nincs miért aggódnod. Csak nehogy feljelentse a kutyát!
2019. febr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd őket!


Jesus,"azt sem tudom, h kamdúrt, vagy a nőstényt csinálta-e fel" 😂😂😂🤦🏻

2019. febr. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Max a biosztudásod miatt kéne aggódnod, de egyébként nem lesz ebből semmilyen utód.
2019. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"kaphatnak valami betegséget...?"


ha beteg a kutyád akkor akár kaphat


amúgy a kutyák szokták az ember lábaszárát is "felcsinálni" abból sem szokott sok utód keletkezni :D

2019. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
:O
2019. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutyád nem párzott a macskával, ne aggódj.

Max párzómozdulatot csinált, de nem hatolt bele. A kutyák így fejezik ki az alá-, fölé rendeltséget egy falkán belül. Nálam a szuka kutya (!) kölyökkorában (!) mászott rá egy plüssre (!)

Ösztönös viselkedés, semmi bajuk nem lesz, de ettől függetlenül legközelebb határozottan tiltsd le a kutyádat. Egyrészt mert egy falkában Te kell, hogy legyél a falkavezér, másrészt mert ha egyszer bepipul a macska, simán kikaparja a kutyád szemét.

2019. febr. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Hát ha a kandúr volt, és tetszett neki, akkor elkezdhetsz aggódni, főleg ha elkezd vonzódni a rózsaszín dolgokhoz.
2019. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!