Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ", cicabarát" ismerősöm...

Egy ", cicabarát" ismerősöm aki tőlem 300km-re lakik nyár óta etet3 oda szegődött kis cicát?

Figyelt kérdés
Mondta, hogy nem tartja meg őket csak sajnálja s eteti, szóltam, hogy fel teszem őket a netre, hogy gazdira leljenek s küldjön jó fotókat. 1 et küldött de használhatatlan. Hiába kértem még nem küldött. Mondtam, hogy azért lenne fontos mert ha be jön a bagzasi idő szaporodni fognak, el jött rá adásul mind3 nőstény. Most meg azt tervezi, ha pocakosak lesznek el viszi messze őket. Hogy tudnék segíteni, ha eddig sem hagyta?

2019. febr. 11. 15:54
 1/7 anonim válasza:

Hát ha nem hagyja, hogy segíts, akkor nem tudsz segíteni.A cicák éhen fognak halni, ha nem eteti többé őket.Gazdit kéne keresni nekik, vagy menhelyre beadni, mert még éjjel is hidegek vannak, lesz még fagy. Ráadásul az ivartalanítás is kéne, mert akár 10 kölyköt is tudnak szülni, már 6 hónapos korban! 2 hónap a terhesség, utána újra képesek teherbe esni. Ja, és ivartalanítás után 10 napig,a varratszedésig gyengécskék, hisz nagy mütét a méh és petefészek eltávolítása, ilyenkor meleg, nyugalom és ennivaló létszükséglet. Remélem tudsz majd segíteni szegényeken!

Egy 6 cicás macskabarát

2019. febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fel ajánlottam, hogy küldök pénzt az ivartalanításra 30 ezret. A többit meg ő pótolja, de a válasz, hogy ő nem bibelődik velük.. Majd el viszi valahova kitenni őket. Örüljenek, hogy addig is eteti őket
2019. febr. 11. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég furcsa egy ismerősöd van!Odaszokatja őket magához, holott tudja hogy nem fogja őket megtartani.Ha nem kezdi el etetni őket, akkor lehet hogy odaszoknak olyan valakihez,aki megtartja őket.

Miért nem keresett nekik gazdát pici korukban? Akkor még jobban befogadja bárki, a cicák is odaszoknak.Most már vannak vagy 7-8 hónaposak, nehezen szoknak meg új helyet.

Másik kérdés:mi az, hogy ha pocakosok lesznek elviszi messze? Hova?Megszokott helyükről vemhesen akarja kirakni???

Nem valami cicabarát az ismerősöd.

Nyaggasd, hogy küldjön képet, ha nem küld, akkor valahogy beszéld rá, menhelyre elvinni őket, segíts neki a menhely keresésben, vagy gazdi keresésben.

Mert jön a tavasz, és ez a 3 cica szerintem már párzani fog.

Egy 11 cicás cicabarát(mind befogadott, mentett cica, ivartalanítottak)

2019. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos úgy tervezi, hogy vemhesen valahol kidobja őket. Gazdit már az elejétől fogva próbálni akartam segíteni keresni, de el odazgatta az időt, hogy majd lesz valahogy majd küld fotókat, hiába surgettem.. Épp ettől féltem, hogy ide jutunk. Sajnos idős bácsi és nehéz vele, de a közeli menhely tán jó ötlet köszi megnézem neki... További jó ötleteket is szívesen fogadok
2019. febr. 11. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy hal éhen a felnőtt macska, ha nem teszed elé a kaját. Ragadozó és ügyes vadász. Rakd fel a hirdetést kép nélkül. Lehet valaki pont egy kedves cicát keres. Annak mindegy, hogy hogy néz ki.
2019. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért féltem őket plusz, ha találnak is ott ahova kidobja őket ezt vemhesen tervezi és lehet ott sem ivartalanittatnak és még több kóbor éhes cica lenne😥
2019. febr. 11. 17:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vemhesen is kidobhatja őket, miért ezen a vemhességen kell kattogni?

Nincs ott másik ismerősöd? Nincs ott egy menhely? Vagy vigye el a macskákat a menhelyre az ismerősöd, vagy uszítsd rá az állatvédőket. Következő az lesz, hogy agyon akarja majd őket ütni.

2019. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!