Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicat elajandekozni a baratja...

Cicat elajandekozni a baratja mellol?

Figyelt kérdés

Van egy kislany macska, akit par honapja talaltam az utcan. Koszos volt, sovany, bolhas, beteg. Befogadtam ideiglenesen, 2 kandur macskank melle.

(Ivartalanitva lesz a kicsi cica) az egyikkel nagyon jol kijon, osszebujva alszanak, egyutt maszkalnak mindenhova.(Sajnos viszi magaval koborolni is)

Ma elpusztult a kutyam. Nagyon nehezen viselem, lelkiismeretfurdalasom van miatta.

Mindig feltekeny volt a kismacskara, hogy azt olbe vettem, hogy simogattam, mindenert. Sokszor ramorgott a macskara, ilyenkor en rakiabaltam, nehogy bantsa.

Ezert szeretnem vegul megis elajandekozni a macskat. Mindig az jutna eszembe, hogy miatta megszidtam a kutyat. Hogy igazsagtalan voltam.

Nem lenne baja a macskanak, ha elszakitanam a 'baratja ' mellol?


2019. febr. 20. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
Túltolod, ez csak egy macska. Nyugodtan ajándékozd el.
2019. febr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hallottam tengerimalacrol is, amelyik elpusztult depresszioban, miutan a parja elment. Ahogy nyulrol is, szoval nem olyan ritka eset ez az allatvilagban.

A macskakrol viszont nem tudom , hogy mennyire kotodnek a tarsaikhoz

2019. febr. 20. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

A macskák is érző lények, veled ellentétben, 1-eske...

Amúgy elég hülye logikád van kérdező, én legalábbis a helyedben úgy lennék vele, legalább a nagyobbik cica nem maradt teljesen egyedül...Erre te az egyetlen megmaradt barátját is elszakítanád tőle.

És amúgy szerintem nem igazságtalanság, hogy rászóltál a kutyára, hogy ne bántsa a kiscicát. Vagy szerinted jobb lett volna, ha egy szót sem szólsz és szétmarcangolja vagy megkergeti?

2019. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom a kutyád, de neki is 1elete van es dobog a szíve. Örül neked. Azért mert mit mondtál a kutyáknak ne öt dobd el, és magad sem okold. Erről senki nem tehet.pici dobogó szívére gondolj. Élni szeretne veled boldogan.
2019. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
3. vagyok, még annyi, hogy amúgy nekünk is vannak nagyobb cicáink és pár hónapja a semmiből megjelent nálunk egy kóbor kiscica, végül úgy döntöttünk, itt maradhat. És ő is szinte rögtön összebarátkozott az egyik idősebb kandúrunkkal, sülve-főve együtt vannak, aludni is együtt szoktak, stb. Ha a nagy kandúr elmegy valahová és nem viszi magával a kicsit, a kiscica keresi, néha sírdogál is utána...Szóval tuti, hogy kötődnek egymáshoz.
2019. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ne ajándékozd el a cicát. A kutyusod nem kapod attól vissza.
2019. febr. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
96%

Ez nagyon friss "élmény". Ha nem emiatt, akkor más miatt éreznél bűntudatot, sajnos tapasztalatból beszélek. Adj magadnak időd, ne keress egyből új gazdát a cicának.

"Soha ne válaszolj, ha mérges vagy. Soha ne dönts, ha szomorú vagy. Soha ne ígérj, ha boldog vagy."

2019. febr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%

Komolyan irigylem a "problémádat"...

És lehet utálni,az első válaszoloval 100%ig egyet értek

2019. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
A macska nem tehet arról, hogy rászóltál a kutyára. Sajnálatos, hogy meghalt, de ez amúgy is bekövetkezett volna.
2019. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!