Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eger közelében hol vannak...

Eger közelében hol vannak éjszakai állatorvosi ügyeletek?

Figyelt kérdés

A cicánkat ma du. 4 órakor bódították (nem altatták, csak bódították). Azóta 3x hányt, legutóbb véreset (22 óra környékén). Felhívtuk az első elérhető állatorvos telefonszámát, amit a neten találtunk. Ő azt mondta, hogyha a cica megint hányna, vagy rosszabbul lenne, akkor vigyük be ügyeletre.

Egerben, vagy Eger közelében hová tudnánk bevinni a cicát? Csak olyat találok, ami legfeljebb 22ig van nyitva. Nagyon aggódom.



2019. febr. 20. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

[link]


SEHOL!


Egyszerűbb és olcsóbb, ha keresel egy, a lakásán rendelő dokit, és kicsöngeted.


Vagy Budapest.

2019. febr. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom telefonon megosztani, de fészen van egy olyan, hogy Debra24. Itt megyénként lebontva mindig fent vannak az állatorvosi ügyeletek, heti szinten frissítik.

Sajnos Heves megyében valóban nincs ügyelet, a szomszédos megyéket is érdemes megnézni, ami talán elérhetőbb, mint a főváros (tudom, sajnos még mindig csak akkor, ha van kocsi).


Remélem, a cica átvészelte az éjszakát!

2019. febr. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Kiderült, hogy Nyíregyházán van a legközelebbi éjszakai ügyelet hozzánk.

A cicánk már jól van szerencsére. :)

2019. febr. 21. 13:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy jobban van a cicád. Én is egri vagyok, fos ez a város!!! Én már Debrecenbe hordom a cicámat, itt olyan orvosok vannak, hogy már meghalt volna... :(

Ügyelet nincs, Pest vagy Nyíregyháza...

2019. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Imperial állatkórházban nincs ügyelet? Úgy rémlik, mintha telefonos egyeztetés után bemenne az állatorvos.
2019. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ha felveszik a telefont... Az állatkórház napközben csak 6-ig van, hétvégén meg talán délig. Utána imádkozhatsz, hogy ne legyen semmi baj a kedvenceddel.
2019. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!