Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy ennyire...

Mennyibe kerül egy ennyire súlyos állapotú macska állatorvosi ellatása?

Figyelt kérdés

Van egy macska a nagyszüleimnél, ez a macska csak át ment hozzájuk, különben a szomszédé...

Nagyon sovány és tele van sebekkel, több is el van rajta fertőződve.

A nagyszüleimnek egész biztosan nincs pénzük az ellátására, meg amúgy nem is akarnák sajnos annyira.

Ha holnap is él még a macska, akkor gondoltam oda megyek reggel és beszélek a szomszéddal, esetleg elviszem én orvoshoz, csak nem tudom hogy mire számítsak, mert nekem sincs sok pénzem.


2018. szept. 7. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Vidd el állatorvoshoz,mert a szomszéd nem fogja,hisz eddig megtette volna! Nem kerülhet sokba. Nem tudom forintba mennyi lehet de nem sok,annyit még ér egy állat élete!
2018. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos így nem tudjuk megmondani. Ha az elfertőződött sebek a legnagyobb problémái, akkor egy lelkiismeretes állatorvos akár egy tízesért is megoldhatja. Viszont, ha látszólag is ilyen rossz állapotban van, könnyen lehet sokkal, de sokkal nagyobb baja is, ami nem kis pénz, de mindenképp vidd el, nézesd meg, csak az orvos mondhat tutit.
2018. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó, de mi van ha egyszerűen nem tudom kifizetni?

Lehet kérni részlet fizetést, vagy ilyesmi?


És mégis csak úgy nagyjából mire számítsak 40 000 Ft? 200 000 Ft? Srb.

2018. szept. 7. 19:11
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha csak gyenge arra kap szurit, a sebeket meg ellátja. Tippre sztm 15-20, de kérdezd meg, mondd hogy tudnod kell mire készülj.
2018. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Hívd fel előbb az állatorvost, és mondd el neki, milyen állapotban van a cica, úgy kérdezz rá, mire számíts a számlánál.
2018. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
73%
Hívd fel a dokit és kérdezz rá, utána pedig nézz körül hogy van-e a környéketeken állatvédő csoport, menhely. Ők tudnak ilyenkor adományvonalat nyitni a cica számára és segíthetnek is a számlába.
2018. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Vannak orvosok , akik engednek részletfizetést is.

Hogy pont az az orvos miként áll hozzá, azt csak személyesen tőle tudhatod meg.

Elviszed-doki megnézi- elmondod, hogy véges a pénzed-doki eldönti kezeli-e teljesen, vagy elsősegélyt nyújt, vagy ad lehetőséget a későbbi fizetésre, ha nem fedezi a pénzed az egész kezelést.

2018. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

Orvostól és lakóhelytől is függenek az árak, Pest megyében, felszerelt rendelőben, klinikán első körben 30-40 ezerre tippelnék. (Sebkezelés, antibiotikum, FELV gyorsteszt, élősködők elleni kezelés, általános vizsgálat).

A többi attól függ, milyen kezelések kellenek a későbbiekben, kellenek-e.

2018. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a sebek, illetve gyenge, azt egy jófej orvos 20-ért rendbe rakja. Ha egyéb belső probléma is adódik, akkor határ a csillagos ég.
2018. szept. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Vidéki rendelőben az első kezelés kijön egy tizesből szerintem, nagyon max 20 ezer. De ebben nincs benne a lehetséges külső élősködők elleni kezelés, bár itt nem is az most a lényeg. Igazából az a húzós, ha további kezelések kellenek, ez nyilván a macska állapotától függ. Eszik egyébként?
2018. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!