Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felbontás után, hűtőben...

Felbontás után, hűtőben meddig tárolható a macskakonzerv?

Figyelt kérdés
A cicám a száraz tápot preferálja, nedveset csak vacsira szokott kapni. Régebben próbáltuk rászoktatni, hogy naponta kétszer egyen belőle, de annyiszor nem kérte. A napokban kinéztem neki egy kaját, de csak 400 grammos kiszerelésben kapható és nem mertem megvenni, mert azt 4-5 napig is el kéne tárolni, hogy elfogyjon. Jól gondolom, hogy ennyi naposan utána már nem kellene neki odaadni?
2019. febr. 23. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:

megromolni nem fog, de valszeg nem enné meg.

én cicámból kiindulva, mivel még esetleg másnaposan megeszi, de harmadosan már nem.

tasakosat vegyél, az kis csomagos, de lehet venni egy hónapra való adagot is.

2019. febr. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb konzervre 24-48 órát írnak eltarthatóságnak felbontás után, természetesen hűtőben.

Mi ajándékba kaptunk hasonlóan nagyobb konzervet, és mivel tudtam, hogy úgysem eszik többet, ugyanígy napi egyszer adtam oda (frissentartóba csomagoltam, hogy jobban elálljon), de az az igazság, hogy az utolsó napi adagot jóformán érintetlenül dobtam ki, így állottan már nem kellett neki. Szóval, még ha trükközöl is, hogy ne romoljon meg, szerintem a macskának úgyse fog kelleni a 3-4 napos konzerv, szóval lényegében felesleges.

2019. febr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
A húsos konzervek többségének szinte zéró a tápértéke, szóval okos cicád van. Jobban jár ha időnként egy pici igazi húsit félreraktok neki abból amiből magatoknak főznétek.
2019. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!