Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ne lehetne rendes...

Miért ne lehetne rendes kanállal (amit mi is használunk) kikanalazni a macskának a konzervet a tányérjára?

Figyelt kérdés
A férjem szerint ez gusztustalan. Dehát a macska még nem nyúlt hozzá, és az is csak élelmiszer a konzervben, nem macskaürülék!

2014. jan. 11. 14:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy is!!! Én is kanállal szegem ki a cicakonzervet! Nem gusztustalan.
2014. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha ,ha ,ha!!! Hát persze ,hogy lehet kanállal!!! Nem gusztustalan.A cica nem ért még hozzá. Semmi bajotok nem lesz.
2014. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 intrepid ***** válasza:
83%
Azért elkülöníthetnél egy kanalat, amit csak a macsek kajájának használsz. Így nem lenne ebből vita.
2014. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Igen, és az lenne a macskanál. :)
2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
18%
Tényleg undorító és igaza van a férjednek, ugyanis a macskakaja olyan döghúsból készül, ami emberi fogyasztásra alkalmatlan. Igen jó! Döghúst kavarsz a kanállal, majd azt adod a férjednek, hogy egyél. Áááááááá! Gusztustalan!
2014. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

"a macskakaja olyan döghúsból készül, ami emberi fogyasztásra alkalmatlan."

Ezt meg honnan veszed???

Be is perelné a gyártót az összes állatvédő szervezet!

Ugyanolyan vágott állatok húsából készül, mint az emberi fogyasztásra szánt élelmiszer. A különbség ott van, hogy az állateledel készítése során jóval kisebbek a higiéniai (sterilitási) követelmények, mint az emberi élelem esetén.


Némelyik kisnyugdíjas megirigyelné, ami a macska- vagy kutyakajában van...


Egyébként pedig egyszerűen EL KELL MOSOGATNI a kanalat, és akkor semmilyen problémát nem okozhat.

Pontosan úgy, mint hogy a zsömlét is ugyanazzal a kezével fogja meg, mint amelyikkel a WC után a fenekét törölte.

Ennek is csak az a nyitja, hogy MEG KELL MOSNI.

2014. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem döghúsból készül a táp.Ne aggódj.Ha elolvasod a konzerv hátulján az összetevőket akkor kideritheted ,hogy miből készült.
2014. jan. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
60%
Nem döghúsból!? Én már jártam Németországban kutyakaja gyártó üzemben és amit láttam azután biztosan nem ennék ilyen kanállal. Elárulom, hogy olyan húsból készül, ami lejárt szavatosságú és rettenetesen büdös. Persze... Emberi fogyasztásra alkalmas teheneket fognak a macskáidnak tenyészteni és levágni. Mesevilág a reklámokból. Bedarálják a beleket és nem foglalkoznak tisztítással, ugyanis kikapják az állatból béltartalommal, majd úgy ahogy van megy a darálóba. Lazán bedarálják a szemet és minden olyan részt, amit emberként nem ennél meg.
2014. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Shai-Hulud ***** válasza:
92%

"Én már jártam Németországban kutyakaja gyártó üzemben és amit láttam azután biztosan nem ennék ilyen kanállal."

Hidd el, a Greenpeace aktivisták is jártak ott. Többször is.


"Elárulom, hogy olyan húsból készül, ami lejárt szavatosságú és rettenetesen büdös."

Ha ezt bizonyítani is tudod, pert nyerhetsz ellenük. De ha így lenne, már előtted is sokan indítottak volna pert. Próbálkozz, hátha neked bejön...

Egyébként voltál te már a Kaposvári Húskombinátban? Iszonyú büdös. Most akkor ezután nem eszel szalámit?


"Emberi fogyasztásra alkalmas teheneket fognak a macskáidnak tenyészteni és levágni."

Nem. A tehenet levágják, és a húsát feldolgozzák olyan módon, ahogy a legjobban el lehet adni.

Drága ám a Whiskas, a Chappi, meg a Pedigree, és nem véletlenül. Pedig nem a színhúst, hanem az ún. nyesedékhúst teszik bele.

De ugyanabból az állatból, amelyiknek a vesepecsenyéjén te rágódsz.


"Bedarálják a beleket és nem foglalkoznak tisztítással, ugyanis kikapják az állatból béltartalommal, majd úgy ahogy van megy a darálóba."

Főleg Németországban ez teljesen elképzelhetetlen. Ha ezt egy bantusztánról írnád, vagy például némelyik magyar üzemről, azt talán elhinném neked. De Németországban törvény írja elő, hogy mi lehet benne az állati élelmiszerben, hogy vágáskor hogyan kell feldolgozni az állatot, hogy a különböző állati maradékokat hogy kell megsemmisíteni.


Ráadásul ott a zöldek sokkal hatékonyabban működnek, mint nálunk. Gondolod, hogy az a Négy Mancs nevű állatvédő szervezet (egyesek szerint terrorszervezet), amely már itt Magyarországon is okozott pár kellemetlenséget, szó nélkül tűrné, hogy határozottan törvényszegő módon mérgezze egy gyártó a kis négylábú kedvenceiket????

Te ezt egyáltalán el tudnád képzelni? :D


Nem kell ám rémhíreket gerjeszteni, sem terjeszteni. Ha valamiről nincs információd, nem kell kitalálni olyat, ami jól bemocskol valakit...

2014. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
40%
Sőt... Ennyi erővel akár macskakaját is tálalhatsz a családnak...
2014. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!