Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van még remény, gerincelmozdul...

Van még remény, gerincelmozdulás? :- (

Figyelt kérdés

Szombat délután pont hazafelé tartottunk,mikor a nagyobbik fiam telefonált hogy elütötték az egyik cicánkat..

Mihelyst hazaértünk,azonnal bebugyoláltuk,hívtuk a dokit,de csak egy óra múlva tudott jönni.Borzalmas állapotban volt,nem tudott lábra állni,az orrán ömlött a vér,én azt gondoltam hogy már az egy órát sem fogja kibírni..Bevittük a rendelőbe,kapott fájdalomcsillapítókat,fűtőpárnát.Azt mondtaa doki hogy mi legyen,elaltassuk vagy adjunk neki esélyt.Persze,adjunk.Mivel sokkos állapotban volt,még röntgent sem tudtak róla készíteni,csak két nappal később.Azon látták hogy a medencéje megrepedt,de az magától helyre fog jönni,viszont a gerince egy ponton kimozdult,és ha az az ütődéstől van,nem a duzzanattól,akkor nem tudnak mit tenni.Péntekig adott arra időt,hogy ez változzon,addig a kórházban van.Nagyon félek attól hogy odaérünk hogy el kell döntenünk mi legyen,de mi van ha nem 6 nap alatt megy le a duzzanat,hanem hét? És ha már ennyit küzdött,szenvedett,hogy mondhatnánk ki hogy vége? Ráadásul az anyagiakról már ne mis beszélek,előre félek hogy egy vagyont fizetünk,de ezt is letojom,csak meggyógyulna...Volt már valaki aki esetleg hasonló cipőben járt? :-(((((



2019. febr. 27. 12:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
37%
Kedves kérdező! Nekünk is van macskánk, nagyon nagyon sajnálom a cicátokat és téged is. Majdnem sírtam a kérdés közben, mert a mi macskánk is kinti-benti és én is össze lennék törve, ha ez történne, nagyon szeretem. Én velem még nem történt ilyen, de volt már, hogy 1 hónapa elszökött és megkerült. Nagyon sajnálom, tudom, hogy ez nem segít és, ha szeretnél írj privátba, hogy mi történt, hogy áll. Imádkozni fogok a kiscicátokért és teljes szívből kívánom, hogy felépüljön:)
2019. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Elaltatni!
2019. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Jól tettétek, hogy adtatok neki esélyt. Amíg egy halvány reménysugár is van arra, hogy felépül, meg kell tenni mindent érte. A többit eldönti az élet. Ha viszont az orvos szerint már semmi esélye felépülni és csak szenved, jobb elaltatni. Neki is megkönnyebbülés, hogy nem kell szenvedések között elpusztulnia.
2019. febr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1/2-es...Én is totál ki vagyok lelkileg.Se enni,se aludni nem tudok.Pedig még egy éve sincs velünk a kis dög,és nem is akartunk,mert már volt két ivartalanított kandúrunk,de betévedt hozzánk és persze ottragadt...A kisebbik fiamnak is csak később mondtuk el mi történt,mert ő is imádja mind a hármat,ő is össze fog törni ha nem jön haza többet a "Kistapi"..Köszönöm hogy gondolsz ránk.♥
2019. febr. 27. 12:45
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Mi minden kutyánknak macskánknak megadnánk az esélyt ha valami nagyon komoly baj lenne. Ha csak egy kis remėny van arra hogy helyrejön. Az állatoknak nagyon eròs az életösztöne élni akarasuk. Te is észreveszed, ha már nem bírja. Viszont ha rettenetes fájdalmai vannak, remėnytelennek mondja a doki akkor jobb elaltatni. Azzal teheted olyankor a legjobbat.
2019. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy elmozdult a gerince? Teljesen lebénult, vagy csak a hátsó lábaira? Eszik magától? Úgy általában véve milyen állapotban van?
2019. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A hátsó lábaira.Nyelni tud,de csak pörög maga körül...:-( Tegnap evett egy keveset először..A dokik azt mondják még mindig az életéért küzdünk.. :-((((
2019. febr. 27. 13:12
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdező kommentje:


A hátsó lábaira.Nyelni tud,de csak pörög maga körül...:-( Tegnap evett egy keveset először..A dokik azt mondják még mindig az életéért küzdünk.. :-(((("


Naná, hogy ezt mondja a doki, ő ebből él! Simán rábeszél egy hitelre, egy 300.000 forintos műtét miatt!


Altasd el!

2019. febr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem akar senki műtétet,szó sem volt róla.Pont ezért szabta meg a pénteket határidőnek...
2019. febr. 27. 13:29
 10/17 anonim válasza:
35%
1-es vagyok. Jaj, de borzasztó, én nézni se bírnám, ahogy szenved. Nagyon sajnálom. Simogassátok azokon a helyeken, ahol a legjobban szerette, és tényleg ha már nincs esély és ezt az orvos mondja, akkor jobb lesz neki odafent. De remélem erre nem kerül sor.
2019. febr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!