Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám 7 napja nem jött...

A cicám 7 napja nem jött haza, van remény?

Figyelt kérdés
1,5 éves ivartalanított lány cicám csütörtökön volt itthon legutóbb. Elég magának való, olyan sokszor volt már hogy 2 napra elment de mindig visszajött. Óvatos cica tehát más emberekhez és állatokhoz nem megy közel. A falu végén lakunk egy kis zsákutcaban tehát kocsi nem nagyon van, ha elütötték volna azt látnánk. Hatalmasak a kertek és a kertek mögött is egy fás terület van, szintén jó nagy, de nincsenek ott állatok. A szomszéd azt mondta hogy látta tegnapelőtt átvágni a kertjükön,csak nem lehetek benne biztos hogy tényleg ő volt. Szó mi szó, lehet hogy csak kalandvágyból csavarog egy kicsit? Abban reménykedünk hogy a jóidő miatt elnapozgat valahol, vadászgat vagy hasonlók. Csak ugye ivartalanított és elvileg rájuk ez annyira nem jellemző.

2018. okt. 17. 15:08
1 2
 1/11 anonim válasza:

Lehetséges. Volt, hogy az én cicám 2 hónapra eltűnt és egyszer csak megjelent nálunk. Bár ő nekem kandúr, de macskáknál sose lehet tudni.

De az is lehet, hogy szegénnyel történt valami. Lehet elütötték, csak azért nem találod meg mert még eltudott vánszorogni egy csendes helyre, vagy esetleg talált valamit, ami mérgező volt. Sajnos a macska ilyen lény. Ha nem teszel rá nyom követőt, vagy legalább chipet, csak reménykedni tudsz.

2018. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kinti, ez teljesen hektikus. Lehet, hogy holnap este hazajön úgy hogy egy szőrszála nem görbül, lehet hogy egy hét múlva csak kicsit lefogy. De lehet hogy ma reggel nem tudott olyan óvatos lenni...
2018. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Van remény :D az én cicám benti és kiugrott az emeletről. Aztán eltűnt 1 hétre. Éjszaka nyavogott es beengedtuk. Kicsit lefogyott de mar visszaszerezte eredeti alakjat :)
2018. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Meglett a cica ?
2018. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nem jött még haza.

Tudom már nem sok esély van de azért persze még reménykedem. 😔

Az egész környéket bejártuk és minden szomszédot végigkérdeztünk. Szerintem messzebbre mehetett.

2018. okt. 22. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Sajnálom,de még van remény.Hallottam olyanról is,hogy a macska 1 hónap után,de még olyan is volt,hogy 1 év után tért vissza gazdájához.Nekem is volt nagyon régen egy kinti cicám de ő csak pár hónapos lehetett 4-5.És hirtelen eltűnt,valószínű elrabolták.De a te cicád 1,5 vagyis emberi évbe kb.felnőtt,ha el is rabolták vissza jön hozzád,mert felnőtt.Az én cicám úgymond gyerek volt akkor mikor elvitték,ő már nem emlékszik.Mert mi sem emlékszünk a 6-7 éves korunkra.Egy felnőtt ember nem felejt,úgy ahogy a macskák sem.Már ha elszökött,lehet,hogy csak kalandozik,vagy eltévedt.
2018. okt. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Meglett a cica?
2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Meg lett?
2018. nov. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hazament?
2019. jan. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem ment haza, már nem is fog. Főleg ha figyelembe vesszük a szilvesztert...
2019. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!