Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megengeditek a macskátoknak,...

Megengeditek a macskátoknak, hogy felmenjen az ágyatokba?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy kiscicát (brit rövidszőrű), és az ágyamban nagyon szeret lenni, viszont éjszaka nem tudunk mit kezdeni vele, mert lehetetlen vele aludni. Ti hogy csináljátok?

2019. febr. 27. 21:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Igen, feljöhet, nem alszik végig velünk, de párnaponta "meglátogat" este, megmasszíroz, hozzám bújik, dorombol, alszik kicsit, aztán leugrik mert aludni nem tud mellettem.

Reggel ha sokáig alszom akkor is jön gyengéden felkelteni. Vagy ha délután lefekszek mellémfekszik 5-10 percre, aztán általában továbbáll.


Játszani is szoktunk néha az ágyon, de nagyon jól el tudja különíteni, mikor van már alvásidő egészen kicsi korától kezdve.

2021. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Mind a kettő velem alszik - legalábbis el, aztan éjjel még van valamennyi jövés-menés, de a lényeg, hogy igen, jöhetnek.

A gyerekem is szereti, ha valamelyik odabújik hozzá elalvás előtt, nekünk ez jó érzés.

2021. ápr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Én simán felengedem, bár kicsit néha nehézkes mert forgolódós vagyok, és néha kicsit kényelmetlen hogy ott van, de mégis jó érzés:)
2021. ápr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktuk nekik megengedni. Csak a folyosón és az előszobában lehetnek, ott viszont felmehetnek a kanapéra és a fotelra.
2021. ápr. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
71%
Nem mehet fel, viszont ő ezt nem tudja és felmegy.
2021. ápr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Fel, de éjjel nem alhat ott, akkor becsukom az ajtót
2021. ápr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!