Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti macskátok mennyi kárt...

A ti macskátok mennyi kárt okozot eddig? Miket tört/karmolt szét?

Figyelt kérdés

Mienk széttört egy új turmixgépet, egy padlóvázát,Táskákat, cipőket pisilt le, amiket sajnos ki kellett dobni.Szétszaggatta az ágy szélét és a fotelt pdig van karom élező fája, nagyjából ennyi van a rovásán.

Nálatok is így megy, vagy a miénk túlságosan rosszcsont?


2019. márc. 13. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem írod, mennyi idős, de ha már közelíti a fél éves kort vagy fölötte van, akkor szinte biztos, hogy a hormonok miatt feszült! Fel van spanolva szegény. Ivartalanítás után kiegyensúlyozottabb lesz!
2019. márc. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10 éves.
2019. márc. 14. 19:37
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Kettő cicánk van. A kandúr imád a kanapékon dögleni, sajnos este amikor nem látom kaparássza is, napközben nem engedem fel pont ezért, este meg a kedvenc helyét letakarom egy pléddel inkább abba akaszkodjon. Ő használja a kaparófát is hálistennek. Sajnos a függönybe folyton beleakad... ja meg lopkodja a szívószálakat amiket a gyerek elhagy, imádja, gyorskötegelőket szintén 😃 nem vészes cica. A lánycicánk sajnos a kaparófát nem hajlandó használni, így a konyhába a kárpitozott ebédlőasztal széke látja kárát, meg a forgós szék a nappaliba... ő nem bántja a függönyt pedig ugyanúgy ott császkál. Olyan nagy kárt még egyik sem okozott, de még csak 10 hónaposak ki tudja mi lesz még 😃
2019. márc. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok cicám volt már, fel sem tudnám sorolni :) A jelenlegi cicáim összetörtek egy üveg kávékiöntőt, számtalan kaspót (én vagyok a hülye, minek rakom az ablakba - most már lecseréltem őket műanyagra, így csak takarítani kell), széttéptek több kartondobozt (pl. legósat, a gyerekek nem örültek neki), pár függönyből kihúzták a szálakat, szúnyoghálós ajtót szokták még marcingolni. Igyekszem macskabiztossá tenni a lakást, de néha kifognak rajtam. Nagy károkat nem szoktak okozni, csak apró kellemetlenségeket.
2019. márc. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!