Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet valami baja?

Lehet valami baja?

Figyelt kérdés

A 1,5 éves kandúrunk kint játszott az udvaron, mikor találtam a földön egy diót. Oda akartam dobni mellé, hogy azt higgye, valami egér vagy ilyesmi az és megpróbálja elkapni, de véletlenül nem mellé ment, hanem egyenesen fejbedobtam vele :( Elég nagyot koppant is...

Szerintetek lehet ettől valami baja? Nem erőből dobtam amúgy neki, hanem csak így lendületből és kb 1-1.5 m-re voltam tőle, mikor eldobtam. Utána nem láttam rajta, hogy bármi baja lenne, mondjuk billegve menne vagy ilyesmi.


2019. márc. 22. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne aggódj, ettől szinte biztos, hogy nem lett semmi baja a cicádnak. De ha bármi furcsát látsz rajta, pl. kóvályog, elesik, szédül, nem eszik, hány, stb., akkor természetesen állatorvos.
2019. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínüleg nem esett semmi baja! Szívós kis dögök! ;)

Max. csak lesz egy pici bub a fejecskéjén, ami 2-7 nap múlva már csak volt. Nyugodj meg! :)

2019. márc. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat utólag is :)

Úgy néz ki, nem lett semmi baja, még amikor a feje búbját simogatom, akkor se adja semmi jelét annak, hogy egyáltalán fájna neki ^^

2019. márc. 25. 17:42
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok.

Akkor az jó hír :)

2019. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!