Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti macskánk lesz, de nem...

Benti macskánk lesz, de nem nagyon rajongok érte, mikre számíthatok?

Figyelt kérdés

Holnap elvileg hoznak egy benti macskát,volt már macskánk de kinti,nem benti,tiszta ideg vagyok,mert tudom h csak rosszabb lesz,tiszta szőr lesz minden,meg bele eszik az ember ételebe,elvileg 3 eves,fiu es "szobacicia" be van tanitva h macska alomba szarjon meg pisiljen,de... En nem akarom ezt... Van egy nemetjuhaszunk is,aki,nem az h nem birja a macskakat,csak jatszik veluk,remelem hogy sikerul anyammal megbeszelni,h ha mar sok baj van vele akkor kirakni,mert en nem turom az ilyeneket. Eddig gondmentesen eltuk az eletunket,erre kipattant a a fejébol egy macska, haat... Megprobalok a legrosszabbra szamitani, az a baj,hogy ... En nem szoktam bezarni a szobam ajtajat,egyaltalan nem,de van amikor en se meg anyam sincs otthon,es olyankor be kell zarni az ajtomat,hogy ne menjen be,mert barhova megy,ugrik,osszefetrengig,utana meg este fekszek be az agyba,elkapok vmit,meg vorosre fogom magam vakarni meg stb...


En nem vagyok allatgyulolo,sot,imadom az allatokat,a macskak meg elmennek,ha kint vannak ok,mert eljatszik vele az ember,de...


Ti hogy vagytok vele?


2019. márc. 23. 19:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

1. Hány éves vagy? 2. Mit dolgozol? 3. Kié az ingatlan, amiben a macska élni fog?


Az enyém itt alszik a fotelban, ha kedve van, az ágyban, mellettem. No comment.

2019. márc. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!