Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más is tapasztalt efféle...

Más is tapasztalt efféle etológia furcsaságot?

Figyelt kérdés
Adott egy macska, amelyik simogatáskor, szeretgetéskor nem dorombol - nem tud, tényleg nem -, hanem a farkát csóválja. De nem úgy, mint a dühös macskák.
2010. júl. 4. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen. Nekem egy macskám van és egy kutyám. A macska később lett idehozva, a kutya "nevelgette", vigyáz rá a mai napig. És ez a cica valahogy "kutyául" szocializálódott, csóválja a farkát,ha simizem, mikor hazamegyek, jön üdvözölni, és akkor is csóvál. Mondjuk ő tud dorombolni is, de sokkal több benne a kutyás tulajdonság, mint a macskás.
2010. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szereti a simogatást, de nem agresszív, így nem támad, nem morog, csak csapkodja a farkát. és mivel annyira azért nem utálja hogy hevesebben csapkodjon vagy reagáljon, csak olyan nem szeretem, nem utálom dolog neki.

Normális ez, nem kell csodákat belemagyarázni.

2010. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor miért jön oda úgy, mint aki simogatást vár? A másik macskát majmolja?
2010. júl. 4. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi...,megfigyeled a többi macst,majd mindegyik csóválja a farkát(nem ideges)!
2010. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izgatott és nem ideges valószínüleg ezért csóválja a farkát.Az enyém is szokott ilyet csinálni akkor is mikor elénk hozza a labdáját vagy valamelyik játékát.
2010. júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!