Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ágyi poloska irtás 2 macska...

Ágyi poloska irtás 2 macska mellett? Egy ideje fura csípések jelentek meg rajtam, majd a gyereken is. Ma szembesültem a valósággal. Kép lent. Irtani kell, nincs mese. Aki volt már hasonló helyzetben írna tapasztalatot?

Figyelt kérdés
Esetleg van valami szer amivel bekenjük magunkat hogy addig se csípjenek?? Köszönöm. [link]
2019. márc. 28. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az ágymatracokat, mindenképp ki kell dobni, mert abból nem lehet kiirtani. A mosható paplanokat minimum 60 fokon ki kell mosni. Macska helyét is, plédeket, mindent, ami mosható. A macskát szerintem érdemes elvinni kozmetikushoz, hogy megfürdesse és kezelje a csípéseit, ha vannak.

Mindenesetre a tavaszi nagytakarítás az most elég alapos lesz nálatok. Ki lehet irtani, csak elég macerás.

2019. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztonság kedvéért kérdezem, nem bolha?

Bár szerintem se, de nem látom olyan jól.


A macska NE legyen otthon vegyszeres kezelésnél!!!! Vigyétek át valami rokonhoz, vagy ilyesmi. Csak azt nem tudom, hogy meddig ne legyen otthon, ezt állatorvostól kellene megkérdezni, vagy állatpatikában!! (akár telefonon is, ingyen(!!) megmondják. Ha vidéken éltek és kókler állatorvosod van, mint itt a gyiken sokaknak, hivj fel egy városi jónevű rendelőt, ahol komolyan vesznek.) Nem fressnapfben és nem állateledelesnél kell megkérdezni, mert azok csak eladni akarnak, nem értenek semmihez. Nyilván itt az a fontos, hogy mérgezés veszélyben lesz a macska, ami halálos is lehet.

2019. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 29. 19:37
 4/5 anonim válasza:

A macskán nincsenek csípések, mert a poloska csak az embert szereti.

Gyorsan kell cselekedni, mert nagyon gyorsan szaporodnak, így annál drágább lesz az irtás, nem szabad halogatni.

Ha nem újak a nyílászárók, akkor érdemes tömítést tenni utólag az egész lakásban, mert hiába kezeli a helyiségeket a szakember, gyorsan kiviszi a huzat a mérget, a poloskák simán túlélik a drága irtásokat.

2019. márc. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Uh nem irigyellek, nekünk is volt ágyipoloskánk, és igen nehéz megszabadulni tőlük :( Van kimondottan őket írtő spray, azt érdemes beszerezni és tényleg mindent lemosni és fújni, kép keretektől kezdve mindent, mert a magasabban lévő sötét helyekre (repedések, szekrényel) szeretnek vészkelni.
2019. ápr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!