Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktassam rá a cicámat...

Hogy szoktassam rá a cicámat arra, hogy evés közben ne szórja ki a száraz tápot a tálkájából?

Figyelt kérdés
Úgy eszik, mint a disznók, evés közben szóródik a táp mindenfelé.
2019. ápr. 4. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
2019. ápr. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én erről nem tudtam sehogy leszoktatni. Nyilván bántani, fejére koppintani nem akartam, főleg hogy nem tudja hogy mi rosszat csinált. Én úgy oldottam meg hogy vettem egy mély tálkát neki amit lerögzítettem, így ami ki is esett a szájából az visszament a tálba, maximum nagy néha 1-1 szem esett ki, de az előrelépés volt :) És kiborítani sem tudta a rögzítés miatt.
2019. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nagyobb tálkát neki, vagy a jelenlegit ne töltsd tele.
2019. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom ajánlani, hogy ne töltsd neki tele.

Én sem tudom az enyémet leszoktatni róla sajna. :D

2019. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Enyémek szándékosan kiköpik a tányéron kívülre, amit nem szeretnek. Persze, végül minden elfogy, mert visszarakom :)
2019. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A cicák így esznek, el kell fogadni. És hogy ez mennyire általánosan jellemző rájuk az is bizonyítja, hogy árulnak direkt ilyen kis tálcákat meg alátéteket az etetőtányéroknak hogy valamennyire csökkenthető legyen a kupi.

[link]

[link]

2019. ápr. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van alatta tálca, azóta csak messzebbre szórja. :DD
2019. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod,.. nekem volt régen egy cirmos cicám aki kifele lefetyelt mindent, teljesen mindegy volt hogy száraz táp,vagy konzerves, víz, tej, ..., egy lefety be, kettő ki.. :)

sose jött neki össze...

de azért mindig jól lakott.

2019. ápr. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém is kiszórja. Halott ügy...
2019. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!