Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5kinti benti ivartalan cicámat...

5kinti benti ivartalan cicámat szeretném táplálék váltásra tenni. Ha hirtelen váltok el mennek a háztól?

Figyelt kérdés
Most van rá lehetőségem, mert két hétig nem lesz itthon anyum, de apum sajnos igen, bár őt nem erdekli mit esznek viszont nem engedi hogy bezarva tartsam addig őket. Szóval eddig a száraz táp mellé egy rakás whiskassal tomte őket és én csak szárazra szeretném át szoktatni. Purina one ra. Ezt ti hogy inteznetek, bele véve a körülményeket, hogy be zárni nem lehet. Cicc ajtó van. Hogy intézzem, hogy ne menjek el? Amugy anyum ilyen 300ft os kg áru car tápot adott. Én adtam hozzá a purinat amit szeretnek.

2019. ápr. 6. 15:10
 1/3 _ovodas_ válasza:
Nem mennek el :)
2019. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne válts hirtelen, hasmenésük is lehet. fokozatosan kell, egyre többet az új tápból a régihez keverni :)
2019. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy elfogadják. Nekem is 5 kinti-benti van. Próbáltam én is a CSAK száraz tápot, és ott nyávogtak, hogy várják a nedveset is. Ettek annyit a szárazból, amennyit mindig (én is Purina-t adok nekik), de nem laktak vele jól egyáltalán. Amúgy nekünk az állatorvos nem javasolta a csak szárazzal etetést... szóval marad a nedves + száraz kombo.


Azt mondjuk nem igazán értem, a Whiskas nem a legolcsóbb konzerv... szárazból meg olcsó van? Tényleg nem értem... Én általában középkategóriájút veszek mindenből, leginkább a drogériák saját márkásait (DM, Rossmann), vagy Previtalt, vagy néha alutasakost. Ezeket mind szeretik és nem is annyira vészes. Öt macskánál azért nem mindegy... (Ja és néha kapnak csirkehusit, ritkán májat is.)

2019. ápr. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!