Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit érdemes tudni a házicicákról?

Mit érdemes tudni a házicicákról?

Figyelt kérdés

*Milyen fajtájút érdemes?

*milyen neműt?(bár batátnőm tudna egy kan házicicát adni)

*hogyan szoktassam szobába?

*ha veszek macskA WC-t akkor majd tudja használni?nem pisil össze mindent?

*ha van hörcsögöm(ketrecbe) akkor őket nemfoja bántani?

*kaparófát vegyek neki?drága?


[link] -> Ilyen cicát tud adni.=)


2010. júl. 4. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:

-attól függ mien célra akarod

-mind1 mien nemű, amiet szeretnél, csak ha lány ne ellesd szegényt, vagy ha fiú, akkor a sérülések elkerülése végett mind1 mien a neve ivartalanítsad

-próbáld sokat simogatnia szobában, beszélj hozzá, ott kapjon enni inni, és ne nagyon kerüljön a szabadba, mert mindig ki akar menni azután.

-meg kell tanítoadnod hogy a WC-jét használja, magától nem sok macska tudja.

-ha ketrecben van, akkoris elérheti(tapasztalat)

-vehetsz neki de nem biztos fogja használni.

2010. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mind1 mien a NEVE HELYETT NEME-t akarta írni
2010. júl. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A házicica az egy fajta illetve keverék, a fajtiszta macskákat nem házicicának hívják. A fajtatiszták macskák sokba kerülnek.

A nemem mindegy, de a kandúrt olcsóbb ivartalanítani, mert kiscicákat gyártani nem túl jó dolog!

A szobába nem nagyon kell szoktatni, a legtöbb kiscica elvan simán.

A legtöbb macska ösztönösen a wc-be kakil ha bent van mert ott tud kaparni.

Ha ketrecbe akkor biztos nem bántja, de lehet hogy érdekelni fogja, nem kell őket nagyon barátkoztatni.

Vannak drágák meg olcsók. Ha nagyot akarsz az több 10 ezer. De vannak nagyon takaros kisebbek, azok csak pár ezerbe kerülnek. Szerintem érdemes mert a butorokat kaparja az enyém is.

2010. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nagyon aranyos a képen lévő cicc!

mindegy milyen fajta, nekem van fiú is meg lány is, mindkettő ivartalanított, bár a fiú cicának olcsóbb az ivartalaníttatása, ha erre is kíváncsi vagy:)Mindenképp érdemes, ha nem akarsz sokat takarítani a cica után, mert a pisil össze vissza és az nagyon büdi!!!!

ha nem engeded ki, akkor szobacica lesz, nekem a legelső cicámnál azt mondták, hogy az anya alomból hozni kell egy keveset, hogy érezze a szagot hova kell mennie wc-re.Én hoztam és bevállt.

vehetsz neki kaparófát, ha nem akarod, hogy a bútoraidat kapargassa, szerintem nem drága, de nem is 1000 ft, nézz utánna a neten.

2010. júl. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20:14-es vagyok, és írni akartam még, hogy 8 hós korában már ivartalaníttathatod a macsekot
2010. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!