Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ennyire szeret a cicám?

Ennyire szeret a cicám?

Figyelt kérdés
van egy 8 honapos kan cicám.3 hets volt,amikor kaptam.szobatiszta meg minden.velem alszik,mindig ha kimegyek pl hajnalban vécére oda is jön utánam,még amikor fürdök akkor is jön és oda is követ.ha megyek a suliba akkor az ajtónál megáll és ott sírdogál aztán meg ki szalad az erkélyre és onnan néz hogy megyek el...csak rajtam hajlando aludni,még ha elfordulok is a másik oldalra,akkor leesik rolam aztán visszafekszik :D ha nem vok itthon,akkor meg az ágyon maradt ruháimon alszik.imád kézbe lenni ,és ugy szereti ha ugy fogom mint egy csecsemöt.de néha nagon dirván megkarmol,tudom hogy csak játszana. engem tekint anyukájának?vagy szerintetek mért viselkedik igy?
2008. nov. 10. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszi te vagy az anyukája. Gondolom te foglalkozol vele a legtöbbet és ezért is "követ" téged. Szerintem ez egy jó dolog :) Vigyázz rá
2008. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De aranyos lehet! :) Jó dolog, hogy egy kis állat ennyire ragaszkodik a gazdijához. :)
2008. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen korán elválasztott cicák az őt felnevelő embert tekintik az anyukájuknak, ami nekünk nagyon jó, a cicáknak annyiban kevésbé, hogy egyrészt túlságosan kötődnek az emberhez, másrészt nem tudják megtanulni a macskák jellemző viselkedési mintáit, így a kinti életben nem nagyon boldugulnának. Ha csak benti cica, akkor nincs gond, örülj neki, hogy így ragaszkodik hozzád!
2008. nov. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon ragaszkodik hozzad,te vagy az anyukaja,adj meg tovabbra is neki minden szeretetet.Nagyon halas lesz erte ezutan is!
2008. nov. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én gyönyörű cicám is ilyen :), bár a páromhoz is ragaszkodik, de én vagyok számára az első. Pedig ő 3 hónaposan került hozzám. Igen, ennyire szeret! Örülj neki! :)
2008. nov. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon jóó gazdi lehetsz :) Szerencsés cicád van..:DD
2009. okt. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!