Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1,5 napos pici cicának nagyon...

1,5 napos pici cicának nagyon lila, már már piros a kicsi bőre, fejéről kicsit lejött a szőre, miért ilyen, ha tegnap nem volt? Beteg?

Figyelt kérdés

Ne szűrjatok le. Találtam egy anyamacskát a 3.fiával, nagyon nagyon rossz higiéniai körülményke közé fiazott...

Nem engedi átpakolni magát, még a ruhára se fekszik rá, amit vittem.

Tegnap még nem ilyen volt a kölyök, szép egészséges volt. Vittem az anyamacskának kaját is.


Láttam már kismacskát, és sosem égő piros volt a kicsi bőre, ahol még nincs szőre, meg mondom tegnap nem ilyen volt.


Nem tudom baj lehet-e vagy beteg szegény. Amúgy nagy, dagu, szép szőrű cicák, fejlettek. De ez nem tudom mi.


2019. ápr. 12. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet normális, nem tudom...
2019. ápr. 12. 21:31
 2/7 anonim válasza:

Nem értek hozzá, de én úgy tudom, hogy oxigén-hiány miatt szokott a kiscicáknak és a kiskutyáknak is rózsaszínes-lilás lenni inkább az orruk-szájuk tájékán. Lehet, hogy a te esetedben is valami hasonló van...olvass utána!

Remélem egészségesen felnőnek a cicák, és gyönyörű életük lesz!💖

2019. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Előző vagyok

Még annyi, h ha engedi az anyjuk, h hozzájuk nyúlj, nézd meg, jól megtisztította-e őket az orruk-szájuk tájékán, mert ha nem, lehet ezért nem jut elég oxigén hozzájuk. Ha esetleg felfedeznél burok-maradványokat rajtuk, óvatosan langyos vizes kendővel távolítsd el! Sok sikert!<3

2019. ápr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tiszták, nagyon tiszták a kicsik, már pár órásan is azok voltak. Nem csak a szája, a kis lába, hasa, az egész teste...


Vagy ráfeküdhetett, megnyomhatta az anyja?

2019. ápr. 12. 22:17
 5/7 A kérdező kommentje:
Köldöke vérzett kicsit, lehet ott jutott ve valami fertőzés... Tuti beteg.
2019. ápr. 12. 22:49
 6/7 anonim válasza:
Én csak azt mondom hogy mindenképp vidd el orvoshoz őket amint lehet. Ő biztos tudni fogja mi a teendő. Az interneten sokmindent félreírnak és ha valamit rosszul csinálsz emiatt csak árthatsz a picinek. Kérlek vidd őket orvoshoz!♥ drukkolok neked♥
2019. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem engedi még csak tisztább helyte sem vinni őket.


Amúgy jól vannak, szerintem még nagyon picik, 1 naposak voltak,azért voltak ilyenek, vagy fáznak. De nem betegek szerencsére :)

2019. ápr. 13. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!