Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

1,5 napos pici cicának nagyon lila, már már piros a kicsi bőre, fejéről kicsit lejött a szőre, miért ilyen, ha tegnap nem volt? Beteg?

Ne szűrjatok le. Találtam egy anyamacskát a 3.fiával, nagyon nagyon rossz higiéniai körülményke közé fiazott...

Nem engedi átpakolni magát, még a ruhára se fekszik rá, amit vittem.

Tegnap még nem ilyen volt a kölyök, szép egészséges volt. Vittem az anyamacskának kaját is.

Láttam már kismacskát, és sosem égő piros volt a kicsi bőre, ahol még nincs szőre, meg mondom tegnap nem ilyen volt.

Nem tudom baj lehet-e vagy beteg szegény. Amúgy nagy, dagu, szép szőrű cicák, fejlettek. De ez nem tudom mi.

ápr. 12. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Lehet normális, nem tudom...

# 1/7Időpont ápr. 12. 21:31 Privát üzenet

Nem értek hozzá, de én úgy tudom, hogy oxigén-hiány miatt szokott a kiscicáknak és a kiskutyáknak is rózsaszínes-lilás lenni inkább az orruk-szájuk tájékán. Lehet, hogy a te esetedben is valami hasonló van...olvass utána!

Remélem egészségesen felnőnek a cicák, és gyönyörű életük lesz!💖

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 12. 22:12 Privát üzenet

Előző vagyok

Még annyi, h ha engedi az anyjuk, h hozzájuk nyúlj, nézd meg, jól megtisztította-e őket az orruk-szájuk tájékán, mert ha nem, lehet ezért nem jut elég oxigén hozzájuk. Ha esetleg felfedeznél burok-maradványokat rajtuk, óvatosan langyos vizes kendővel távolítsd el! Sok sikert!<3

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 12. 22:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tiszták, nagyon tiszták a kicsik, már pár órásan is azok voltak. Nem csak a szája, a kis lába, hasa, az egész teste...

Vagy ráfeküdhetett, megnyomhatta az anyja?

# 4/7Időpont ápr. 12. 22:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köldöke vérzett kicsit, lehet ott jutott ve valami fertőzés... Tuti beteg.

# 5/7Időpont ápr. 12. 22:49 Privát üzenet
Én csak azt mondom hogy mindenképp vidd el orvoshoz őket amint lehet. Ő biztos tudni fogja mi a teendő. Az interneten sokmindent félreírnak és ha valamit rosszul csinálsz emiatt csak árthatsz a picinek. Kérlek vidd őket orvoshoz!♥ drukkolok neked♥

A válaszíró 22%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 12. 22:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem engedi még csak tisztább helyte sem vinni őket.

Amúgy jól vannak, szerintem még nagyon picik, 1 naposak voltak,azért voltak ilyenek, vagy fáznak. De nem betegek szerencsére :)

# 7/7Időpont ápr. 13. 15:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A koca vemhessége már 120 napos. Semmi jele az ellésnek. A péra kicsi, teje nincs. Mi a teendő?
Ha egy black mollym darakoros, és vannak az akváriumban 4 napos kicsi mollyk is ("szülőszobában") akkor a darakor a kicsi halakat is megtámadhatja?
A vadkacsa vissza fogadja a picit, ha az egy ideig emberek között volt?
Van egy 5 napos kiskutyám. Sajnos a mama kutya és a többi kicsi elpusztult születésük után 1 nappal. Magától kakilik és pisil is pedig azt olvastam nem tudnak. Az orrából valami...
1 anya és négy kicsi (19 napos) dzsungáriai hörit belehet tenni egy rácsos ketrecbe?
A 8 napos cicámnak nagyon viszket a füle. És mindig kaparja. A füle tövénél kicsit ki hullott a szőr. De az már kicsi kora óta úgy van. Mi lehet a baj?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!