Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskámmal?

Mi lehet a macskámmal?

Figyelt kérdés
Ma a kiscicáknak (1 hónaposak, 3 cica) megtúrósodott macskatej és tehéntej keveréket adtam enyhén melegen, mivel anyamacska nincs, ezért fecskendővel etettem őket. A három macskából 2-en jól vannak, azonban a 3.etetésnél az egyikőjük kifeküdt a langyos tejtől. Közvetlen azután amiután megetettem, betettem a dobozba és picit dűlöngélt és elaludt, azonban délután 5óra óta erőtlen és fel sem kel, ha kiveszem őt akkor lefekszik és lecsukja a szemét. Mivel vidéken lakok és autóm nincs és az állatorvos messze van, nem tudom megoldani az állatorvos lehetőséget, csak ha nagyon muszáj. Szerintetek a leírtak alapján csak rosszul lehet a cica és megrontódott a hasa és másnap jobban lesz, vagy ne reménykedjek a gyógyulásában?
2019. ápr. 23. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehentejet nem szabad adni a cicaknak! Foleg nem a kicsiknek.

Nekik kecsketej valo vagy macskatej, illetve vannak 'tapszerek' is, amik jok nekik.

Sajnos nem tudom megmondani, hogy mi a baja a cicadnak, azt csak egy allatorvos tudna pontosan. Viszont ezek utan kerlek fogadd meg a tanacsom!:) Lehet csak tenyleg elrontotta a gyomrat.

2019. ápr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, tudom nemszabad, de gondoltam nem lehet bajuk ha csak egy kicsit tettem a macskatejhez, mert nem volt megoldható hogy ma kimozduljak a házból és vegyek. Inkább az állaga miatt aggódtam, hogy túrós lett, próbaltam vízzel is higítani.
2019. ápr. 23. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta hogy van?
2019. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Másnap reggelre már játékos volt, és mintha előző este semmi baja sem lett volna.☺
2019. ápr. 25. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!