Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiscicát összeengedhetem a...

Kiscicát összeengedhetem a nyuszimmal?

Figyelt kérdés
Most hoztam haza, éppen elválasztott nagyon picúr, de nagyon játékos. Ha összeengedem a már felnőtt nyuszimmal nem bántják egymást? Van rá esély hogy összeszoknak és később is együtt lehetnek?
2010. júl. 5. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ööö..A macska szereti a nyuszikat...enni.

Mivel még kiscica, ő nem fogja gyilkos szándékkal megtámadni a nyuszit, de a nyuszi nem hinném, hogy szívesen játszana a cicával. Én nem engedném össze őket, félek a macsek húzná a rövidebbet.

2010. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem van 2nyulam és 2macskám...imádják egymást!ha berakom a nyulakhoz a macskákat nyalogatják egymást és összebúvja is szoktak aludni...szóval szerintem bátran próbáld meg,de óvatosan!
2010. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

előbb- utóbb meg kell ismerniük egymást. Akkor már a későbbiek során nem lesz baj. Az ismerősömnél a nyúl piszkálta a macskát, de komoly harc soha nem volt.

A cica ugyan lehúzott egyszer-kétszer egy pofont, de behúzott karmokkal.

2010. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább a nyúl veszélyes a macskára. Meglepően tudnak támadni, röfögnek, csapnak a mancsukkal, harapnak. A mi felnőtt macskánkat a bak nyuszink el szokta zavarni az udvarból.De a kiscica ha összeszoktatod, felnőttként nem lesz rá veszélyes. Csak vigyázz nehogy kikarmolja a nyuszi szemét ha hevesen játszana vagy a nyúl hirtelen felé ugrik, a cica megijed és felékap.
2010. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a nyul fel ffogja pofozni
2010. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

azért legyen meg a pici összes oltása mielőtt nagy játékba kezdenének. De össze fognak szokni és nem lesz baj. Vérre menő kűzdelem nem lesz, max elmennek egymás mellett. De szerintem szeretni fogják egymást.

Mindenesetre egyiket se büntesd meg a másik miatt. Ha úgy látod balhé készül el kell vonni a figyelmüket mással.

2010. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem ha még ilyen pici a macsek nyugodtan összeengedheted a nyuszival had ismerkedjenek,de figyelj rájuk!!Főleg a nyuszira nehogy valami kárt tegyen a kis macsekban...
2010. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor megprobálkozom vele de készenlétben leszek:) remélem szeretni fogják egymást :)
2010. júl. 6. 09:12
 9/10 anonim ***** válasza:
A kiscica sztem szeretni fogja itt az a kérdés,hogy a nyuszi,hogy fogadja az új kis jövevényt?Tettél már egy próbát az összeengedésre(?),mert úgy látom tegnap már megjött a kiscic...
2010. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
még csak ketrecen keresztül megmutattam őket egymásnak, hát nem nagyon kerültek izgatott állapotba:)
2010. júl. 6. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!