Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S.! MI TÖRTÉNIK A...

S. O. S.! MI TÖRTÉNIK A NYUSZIMMAL? :' ( (

Figyelt kérdés
Kint hagytam a kertben és mire hazajöttem bevérzett, könnyes szemekkel találtam rá. Levegőt elég nehezen vesz. Fejét felfelé fordítja. Gyenge. Segítsen valaki!!! :'((
2011. aug. 6. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
állatorvos.... nem tudom sok hülye mire vár...
2011. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
nem bánthatta egy kutyus a kertben? Lehet, hogy valami mérgező növényt evett?
2011. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
Valószínűleg mérgező növényt evett!Vidd orvoshoz gyorsan hátha 1 infúzió még segíthet! De valószínűleg meg fog halni!Jó lenne azt is tudni hol vérzik.Ugye azt azért tudtad,hogy harmatos füvet vagy bármit nem ehet?
2011. aug. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Most ha állatorvos is lennék, akkor is olyan dolgokat mondanék neked, amiket nem tudsz otthon egyedül megvizsgálni/megcsinálni. Távgyógyítani nem lehet. Beteg állatot állatorvoshoz kell vinni, ahogy a beteg gyereket gyerekorvoshoz viszik, a beteg ember meg elsétál a háziorvosához. Mi ebben olyan rohadt bonyolult?
2011. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

VIDD ORVOSHOZ! MOST!!!!

k.rváraaa nem értem h miért itt kell rinyálni, míg leírtad a kérdést rég kihívhattad vna az orvost! istenem, az a sok értelem...

2011. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Könnyű okosnak lenni, ahol lakok nincs hétvégén állatorvos
2011. aug. 6. 17:06
 7/16 anonim ***** válasza:

és máshonnan nem lehet kihívni? am a legtöbb hétvégén is kimegy attól h nem rendel.

igen, könnyű okosnak lenni, de neked ink nem kéne állatot tartani...

2011. aug. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok "segítséget". nem minden település pest
2011. aug. 6. 17:12
 9/16 anonim ***** válasza:
képzeld, én egy 600 lelkes faluban lakom és 80 km-ről jár ki az orvos :) meg lehet oldani nem pesten is :)
2011. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Timberwolf ***** válasza:
63%
Pedig csak az állatorvos tudna segíteni. Anélkül nagy valószínűséggel meghal szegény.
2011. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!