Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert jon be folyton a macska...

Miert jon be folyton a macska a hazba?

Figyelt kérdés
Eddig nem csinalt ilyet pedig mar mas fel eve itt lakik nalunk. Eddig tudta,hogy kint van a helye es nem johet be soha nem is probalkozott. De mostanaban folyton bejon,eroszakosan es alig akar kimenni.
2019. máj. 7. 21:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg fázik?!
2019. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Tudja ő is, hogy jobb neki bent. Családtag szeretne lenni, nem kicsapott fogyóeszköz.
2019. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet ez kérdés? A macska ugyanúgy vágyik az ember társaságára és szeretetére, mint a kutya. Persze, lehet, hogy Te azon is csodálkoznál, ha a kutya akarna bejönni. Szegény macska! Szívtelenek vagytok!
2019. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátkozni akar, kötődni. Miért nem engeditek be?
2019. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem csak kerti dísz akar lenni. El tudom képzelni milyen "gondos gazdi" lehetsz...
2019. máj. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbieken kívül még a kíváncsiság, felfedezés öröme miatt is.
2019. máj. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a közhiedelemmel ellentétben társas lény és vágyik az ember társaságára. Gonolom fázik is, egyedül is van.


Azzal nem alakul ki kötődés ha kivágod a kertbe, néha elélöksz egy kis viszkászt és elvan kint dísznek. Aztán csodálkozol ha meglép és keres magának jobb helyet, ahol beengedik és foglalkoznak is vele. Igen, ilyenkor jön az a válasz, hogy órákat mókáztok a kertben szakadó esőben is és élvezi, de az esetek 99%-ában ha talál magának jobb helyet a macska, ahol toglalkoznak is vele, akkor továbbáll.

2019. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hmmm nem ertem. Macskanak es kutyanak nalunk mindig is az udvaron volt a helye!!! Es soha nem ment el tolunk egy allat sem! Es attol,ha az udvaron van miert ne foglalkoznank vele? Nem hinnem,hogy mindenki a vilagon bent tartana a haziallatokat. Raadasul nem is szabad. Rengeteg betegseget el lehet kapni,ha mondjuk a kanapen fekszik az 5eves gyerekem elszor egy ropit vagy barmit es utana megeszi.

Szerintem elegge tulzasba van vive ez az "allatvedelem". Na mindegy a lenyeg az,hogy eddig NEM CSINALT ilyet soha,most pedig igen. Nem ertem mi valtozott. Ha az lenne amit itt mindenki ir,hogy vagyik a tarsasagunkra..akkor eddig nem vagyott? :)

En is arra gondoltam,hogy fazik,mert most hirtelen hideg lett es a bundaja se akkora mint telen.

2019. máj. 9. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Gondoltam, hogy tipikus befásult öregasszony vagy, ráadásul ősanya típus is. Kutyának, macskának az ember mellett a helye, és miért ne szabadna bent lennie? Oltva, féreghajtva semmi betegséget nem kapsz el tőle. Gyereked az oviban hamarabb betegebb lesz, vagy attól is, amit a cipőd talpán hazaviszel. De gyereket amúgy sem burokban nevelünk.
2019. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

20 eves vagyok te gyoker.

Es mielott valaki azt kerdezne,hogy 15evesen szultem😂 javitanam,hogy: gyerek*

Csak egy pelda volt..

2019. máj. 9. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!