Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert jon be folyton a macska...

Miert jon be folyton a macska a hazba?

Figyelt kérdés
Eddig nem csinalt ilyet pedig mar mas fel eve itt lakik nalunk. Eddig tudta,hogy kint van a helye es nem johet be soha nem is probalkozott. De mostanaban folyton bejon,eroszakosan es alig akar kimenni.
2019. máj. 7. 21:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Milyen betegséget kaptok el? :D nem lehetsz ennyire tudatlan! Gondolom rendszeresen látja állatorvos. Egyébként közösségbe se vidd a gyereket, mert emberről-emberre sokkal gyorsabban és több esetben terjed a betegség, mint állatról-emberre (nagyon nem jellemző). Szóval tartsd azt a kis babukát egy üvegkalitkában és akkor semmi baja nem lesz! ;)
2019. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem oltod/féreghajtod akkor lehet. De ha ezeket se vsgy képes megtenni akkor minek neked macska?


Ha meg ezek megvannak semmi baja sem lesz egy gyereknek sem. Én macskákkal lakom egy házban több éve. Sosem volt még semmi bajom,pedig gyerekként is így éltem.

2019. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

A nagymamám mindig azt mondtad hogy a kutya az emberhez hűséges, a macska pedig a házhoz. Tehát birtokolni szeretne a macska és biztonságot kapni.

Én sem szerettem hogy a macskám bejárt, beszökött a szobámba viszont idővel megértettem hogy neki ez fontos és úgy alakítottam hogy helye legyen bent is.

2019. máj. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!