Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányhat kiscica a stressztől?

Hányhat kiscica a stressztől?

Figyelt kérdés
Ma hoztam fel vidékről pestre, 3 órás volt az út, új környezet stb stb és hány ilyen folyadékot ai sárga, mondjuk be is zabált amint ideért a kutyatápból. Lehet emiatt, vagy komolyabb baj is lehet, most 8 hetes eddig nem volt baja
2010. júl. 6. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
hányhat attól is, meg a kutyatáptól is. esetleg próbáld meg macskatáppal, mert az egészségesebb nekik. a kutyatáp nem igazán alkalmas macskák etetésére.
2010. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ezzel tidztában vagyok, nem kutyatáppal lesz etetve,csak megtalálta a földön és mire észrevettk hogy azt eszi, már a felét befalta
2010. júl. 6. 16:14
 3/4 anonim ***** válasza:
figyelj rá, hogy igyon eleget. elvileg hányhatott az úttól, de kiszáradhat a hányástól
2010. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én cicám belázasodik a stressztől. Nem vihetem busszal orvoshoz, taxizni kell, különben lázas lesz amire odaérünk. Hányni nem szokott.
2010. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!