Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltünt a macskám mit tegyek?

Eltünt a macskám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már körülnéztem minden hol másfélnapja nincs meg és Augusztus végén kaptuk őt mert szopós volt még kis cica nem tudom hol van :c

#Elveszezz
2019. máj. 9. 20:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kaptuk :(
2019. máj. 10. 14:39
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerezz újat *
2019. máj. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha fiú macska akkor két nap múlva hazajön mert nem bírja kaja nélkül. Viszont nekem például volt régen egy orosz kék fiú macsekom aki egyszer átment a szomszédba az út túlsó oldalára és napokig nem mert hazajönni mert köztudott hogy rettenetesen rosszul tájékozódnak. Szóval amikor estefelé lenyugodott a forgalom hívogattam a kapualjakba és hihetetlen módon egyszer csak visszanyávogott és kézben vittem haza tőlem 80m-re.

Viszont ez a cica nem sokra rá sajnos végleg eltűnt hiába óvtuk szegényt és a szomszéd fészerébe találtuk meg két hét után teljesen véletlenül amikor már az egész utca is kereste a falunkban. Sajnos kóbor kutya foghatta meg és oda menekült be halálos sebekkel. Szóval nézz be minden résbe, bokorba stb.

2019. máj. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sajnos ő lány macska :(
2019. máj. 18. 19:41
 15/15 A kérdező kommentje:
És már lassan 11 napja hogy nincs meg :(
2019. máj. 18. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!