Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napos macskának megy a hasa?

1 napos macskának megy a hasa?

Figyelt kérdés
Nemrég befogadtunk ideiglenesen egy vemhes macskát és tegnap lefialt. Ma láttam, hogy elég nagy barna folt van a pléden, azt hittem először, hogy vér, de utána láttam az anyacicán egy kaki darabot és az egyik kicsi alsó része elég sárgás kakis volt. Megy a hasa, vagy csak az anyja még nem tisztította meg rendesen miután kakiltatta?
2019. máj. 17. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Jobb minősėgű nem tv reklámozott ha lehet kölyöktáppal etessétek jó tálkás macska pástétommal az anyåt legyen előtte friss víz . Cserėljétek a fekhelyet és a kölyköket kissé nedves ronggyal néha töröljétek åt .
2019. máj. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a "sárgás kaki" az a trutyi van rajtuk, mikor megszületnek, majd az anyja megtisztítja. Nem láttál még szülést?


De amúgy egy ilyen kiscica annyora keveset kakik, pisil, hogy észre sem veszed, tényleg egy minimális csepp...


Vagy az anya macskának van hasmenése, az még előfordulhat.

2019. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a barna valami most került a kismacskára. Kicsit nekem is furcsa, hogy annyi egy ilyen pici cicához képest, főleg a kakidarab az anyán... De nem tudom, egyelőre figyelem őket és veszek jobb minőségű tápot.
2019. máj. 17. 14:05
 4/7 anonim ***** válasza:
1 napos macskának jó ötlet tápot venni, csak valahogy bele kell tuszkolni az anyja emlőjébe, mert különben meg nem eszi! "A hülyeség nem xilofonozik, de foszforeszkál!"
2019. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az anya cica kap jobb tápot...
2019. máj. 17. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
1 napos macskának nehogy bármi tápot adj!!! Állatorvos, ha úgy érzed, gond van, és ha lehet, házhoz... Az anyát pedig addig is immunerősíteni, és minőségi táppal etetni!!!
2019. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Épp ezt írom, hogy az anyának adok jobb kaját! Természetesen, ha úgy látom tényleg baj van, akkor hívom az orvost.
2019. máj. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!