Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi (volt) a legfurcsább étel,...

Mi (volt) a legfurcsább étel, amit a kedvencetek nagyon szeret (ett)?

Figyelt kérdés

2019. máj. 19. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 2 macskám,fiúk,testvérek.Az egyikük,névszerint Jogász,rettenetesen irigy a másikra,ha leülök enni,felülnek mellék a sarokétkezőre és várják a falatokat.Imádom a fokhagymát,sokat eszek,leraktam egy jó nagy darabot Táncos elé,erre Jogász odarontott,felkapta és megette,nem fintorgott,megrágta és megette.Nem feltétlen szereti vagy ízlett neki,de megette valószínűleg csak azért hogy ne kegyen a másiké..szerintem elég furcsa,ráadásul több ízben megtörtént azóta ez az esemény.
2019. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyerekkori cicám a krumplihéjat szerette. Krumplihámozáskor jött, kért, megette. Csak egyet-kettőt evett, de azt minden alkalommal.

Jelenlegi kutyusom a répát szereti nagyon. Ha répát karikázok, mindig adni kell neki.

2019. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fokhagyma nagyon kemény, jót vigyorogtam rajta :) a krumplihéj nálunk is nagy sláger volt az előző macskámnál, az utca végéről is meghallotta, ha krumplit pucoltam, és spurizott haza. A mostani cica meg az olivabogyót imádja, ez ihlette a kérdést is. Azért fura,mert amúgy egy iszonyú válogatós kis dög, de ezt meg imádja. Várom a további válaszokat! :)
2019. máj. 19. 21:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Rukkola.
2019. máj. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gomba héja, sütőtök.


A gomba héjával vigyázni kell, nem tesz jót a macskának, szóval dugdosnom kellett előle. Amikor vittem ki a tyúkoknak, vigyáznom kellett, hogy ne tegyem le a tálcát sehová, ha ott a macska, mert azonnal lenyúlt belőle.

Sütőtököt viszont ehetik. A fokhagymával is vigyázni kell.

2019. máj. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régi cicám a sárgadinnyét falta.
2019. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!