Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen színű cicám legyen?

Milyen színű cicám legyen?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van összefüggés a szín és a személyiség között. Annyit tudok, hogy a trikolórok vadak, a cirmosak meg nyugodtak és békések. Nos, én egy olyan cicust szeretnék, aki játékos, aktív és lüke, de nem vad. Szerintetek?
2019. máj. 21. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne higgy el minden legendát a macskákról. Legyen olyan, amelyik megtetszik.
2019. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínű...
2019. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem igaz!!! Tesómnak van 2 trikolor, mindkettő olyan bújós cica, hogy csak na! Ez fajta jellemző, nem pedig szín.
2019. máj. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Trikolor cicám van. Ennyire bújós, beszédes, ragaszkodó kis dögöt még nem láttál, és ez nem elfogultság, több ismerősöm is mondta (egyiküké cirmos), hogy bár ilyen lenne az ő cicájuk is :D (Személy szerint én ezt a korai ivartalanításnak tudom be, még nem volt ivarérett mikor meg lett műtve, gyakorlatilag kölyök maradt)

Szóval ne higgy a legendáknak :)

2019. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A cica jellemének semmi köze a színéhez :)
2019. máj. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez egy rasszista kijelentés!! :D


Nincs összefüggés a szín és a jellem között. Volt félénk, "vadóc" és abszolút bújós cicám, mindhárom cirmos volt.

2019. máj. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez baromság!:D Ez kb. olyan lenne, mintha az emberek személyiségét a hajszínük alapján kategorizálnád be!
2019. máj. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát az én trikolorom annyira vad, hogy még sosem karmolt/harapott/fújt és mindig a hátát a hasamhoz szorítva alszik...
2019. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ekkora baromságot, komolyan...
2019. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam,hogy a trikolor cicák nagyon kedvesek,ragaszkodóak.Nálunk eddig valamiért a fekete-fehérek voltak a legnagyobb egyéniségek.
2019. máj. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!