Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fit Active konzerv?

Fit Active konzerv?

Figyelt kérdés

Ez [link]


Tudom, hogy ez csak egy középkategóriás nedvestáp, de a száraztáp amit adok a macskának az nagyonjó, viszont 3800 forint/kg.


Az állatorvos ajánlotta egyébként ezt a száraztápot, azt mondta hogy nem kell mellé más, de ha szeretnék akkor adhatok mellé nedvestápot is...

Azt mondta, hogy emellett a száraz mellett mindegy, hogy milyen márkát adok.

Ezért néztem a linkelt konzervet, mert olcsó és azért mégsem 4%-os a hústartalom mint egy félixnél, whiskasnál, stb.-nél, hanem 32%. Ami sokkal jobb.

Tudom, hogy nem prémium kategória így sem, de a 3800/kg-os száraz mellé már nagyon sok lenne egy prémium nedvestáp.


Azért akarok amúgy adni ilyet is, mert elég keveset iszik, meg azt sem szeretném hogy teljesen unalmas legyen az étrendje...


Száraztáp mellé viszont nem lehet nyershúst adni, maximum nagyon ritkán.


Szóval mi a véleményetek róla?



2019. máj. 25. 15:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet nyershust adni, emésztési idő miatt?
2019. máj. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!