Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez jó konzerv a cicának?

Ez jó konzerv a cicának?

Figyelt kérdés
Táp mellett szokta kapni.
2019. jan. 28. 23:33
 1/10 A kérdező kommentje:
2019. jan. 28. 23:33
 2/10 anonim válasza:
100%
Szerintem nem rossz
2019. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jónak tűnik
2019. jan. 29. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha meg tudod venni.
2019. jan. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Vegyél neki füstölt lazacot a norvégoktól.... Te mit eszel? Kaviárt?
2019. jan. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell így viselkedni, mint az utolsó hozzászóló, nem azt kértem, hogy a pénztárcámba turkáljatok, de rendben...

Köszönöm a normális hangvételű válaszokat.

2019. jan. 29. 09:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szuper minőségű, színhús az egész! :) Az enyémek is ezt kapják. A kötekedők meg menjenek a francba, nem mindenki eszik sz.rokat, és nem mindenki eteti az állatait hulladékkal! :)
2019. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vesztek húst? Miért jók ezek a konzervek??
2019. jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek például nem eszik meg a húst. Nyers húst egyébként sem ajánlott táp mellett adni, főzni meg egyrészt macerás, másrészt az enyémek ugye meg sem eszik.
2019. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam neki ilyet adni, de ritkán járok a Fresnapf fele, kb. havonta-kéthavonta, plusz nekem kicsit drága is, hogy napi szinten adjam neki.


Az egyik imádja, megőrül érte. A másik, amelyik nem is az én cicám, rosszul van a szagától is... Hozzá sem nyúl.


Szerintem nagyon jó minőség, tiszta hús.

Pluszban szerintem jó is néha halat adni a cicusnak, meg általában szeretik is. Rá is van írva, hogy nem elsődleges kaja.


Hol vegyek tonhalat? Az sem olcsóbb... Fagayasztott tonhalat elkészíteni, megvenni... Plusz az rmberi tonhal konzerv drágább, plusz olajos, meg fűszeres, ez pont jó a cicának.

2019. jún. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!