Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hízàs és fogyàs? Testvérpàr...

Hízàs és fogyàs? Testvérpàr nõstény cicàim vannak.2 évesek alig múltak.

Figyelt kérdés

Az egyikõjük ivartalanítàs elõtt vékony volt. Olyan kis törékeny. A màsik jò kis húsos! Ivartalanítàs utàn mindkettõjük àtalakult. A vékony cica hatalmas lett és meghízott.

A húsi kis gombòc teljesen lefogyott.

Normàlis ez?!



2019. máj. 26. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A hízás gyakoribb. Az mondhatni kissé vele jár,ezért vigyázni is kell az étrenddel,hogy ne legyen tulsúlyos a cicus. Ezt ellensúlyozd.


Fogyásról még nem hallottam,szerintem kérd állatorvos véleményét. Esetleg vidd el vizsgálatra.

2019. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tavaly voltak ivartalanítva. Màr az ivartalan cicàk részére kimért tàpot kapnak.

Mindkettõ élénk és jàtékos. Étvàgyuk jò.

2019. máj. 26. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
A hormonháztartás felborulása miatt híznak az ivartalanított állatok. Az ivartalan táp kalóriaszegényebb, kevesebb benne a fehérje. Beszélj orvossal, kérdezd meg. A fogyás ettől lehet, de ritka.
2019. jún. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És kérdés, hogy a vékony cica nem igényelne-e még plusz kaját. Az egyedi, hogy egy macskának egy táp hogy jön be, hogy emészti, stb

mint az embereknél a csoki, egyik hízik tőle, másikon meg se látszik.

2019. jún. 2. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Vékonyabbnak adtam be egy féreghajtò tablettàt. Kaja van kirakva bõven nekik. Napi kétszer. Reggel és este.

Hasa nincs felhúzòdva.Lehet õ ilyen sportosabb alkat.

2019. jún. 2. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!