Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cica ivartalanítása közben...

A cica ivartalanítása közben a gazdi hol szokott lenni?

Figyelt kérdés
Lehet nézni? Vagy ki kell menni a váróba?
2019. máj. 29. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Voltam olyan dokinál aki beengedett a rendelőbe, volt a váróba kiküldött,de ott bent nem lehetsz mellette míg műtik.
2019. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
91%
Kérdező, engem hazaküldtek. Általában kell egy pár ora a cicának is, amíg magához tér és a doki is megfigyeli még.
2019. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én közben hazamentem... Meg vettem üditőt és sétálgattam.

Mivel azt mondta, hogy kb. 2 óra mire értük kell mennem.

(2 lány macska)


Aztán még vártam egy kicsit a váróban is...

2019. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi nálunk így zajlott. Reggel 8-ra bevittem a cicát, és a doki mondta, hogy felhív ha jöhetünk érte. Délután 2 órakor telefonált, hogy mehetünk, a cica az altatásból felébredt jól van.


Nem hiszem, hogy több órát akarsz ülni a váróban. Nincs értelme. Nézni sem lehet, mert a műtőnek sterilnek kell lennie, és nem vendégvárónak van kialakítva.

2019. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bár nálam nem cica, hanem kutyus műtét volt, de az állatorvos mondta, hogy kb. mikor jöjjek vissza. Nyilván neki sem jó ha ott lihegek a nyakában.
2019. máj. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi többet vittünk egyszerre, telefonált, mikor mehetünk érte. De nem volt félnap, kb. 2 óra.


Szerintem nem lehet nézni, pedig én akartam volna...

2019. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Engem beengedett a doki, közben beszélgetett velem. Persze közel nem mentem, nehogy valami piszkot odavigyek. Negyed órás művelet volt, kandúr cicával.
2019. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Általában kiküldenek a váróba. Én csak az altatásig maradtam bent mindkettővel, utána kimentem és kint vártam.
2019. máj. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nálunk míg el nem alszik, addig bent szoktam lenni vele, utána átviszik a műtőbe, akkor kijövök.Rám van bízva, elmegyek vagy várok.Megmondja orvos mennyi idő múlva lesz kész.
2019. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ez orvostól függ mi bent voltunk de van ismerősöm akit nem engedtek be. Kérdezd meg a dokit.
2019. máj. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!