Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicanevek? Ha lehet ne sablonosat

Cicanevek? Ha lehet ne sablonosat

Figyelt kérdés
Sziasztok! A papám macsekjának fognak születni kiscicái, és majd egyet szeretnék belőlük (tudom, ez most furán hangzott XD). Kb 1 hónap múlva fogom megkapni az egyiket, tehát még se a nevét, se a színét nem tudom. Tudtok valami jó cicanevet (fiút is meg lányt is) ami nem ilyen sablon név (pl Kókusz, Devil)?

2019. jún. 6. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
47%

Meg láttál te anyamacskát sírni a kölykéért? Minimum 12 hét én azt mondom, de ha nem választja le, van teje, akár még tovább...


Most, ha a papád, akkor minek elhozni korán? Az anyamacska úgyis ott van. Látogatni is tudod gondolom.


Semmi értelme 4 hetesen elhozni.

2019. jún. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
47%

3-4 hónaposan(12-16hét) ajánlott csak elhozni. A cicák jobban kötődnek az alomhoz, mint a kutyák, ők már hamarabb elmennek az emberrel, bár még náluk sem ajánlatos 10 hetes kor előtt.

A cicáknak fontos, hogy sokáig legyenek a tesókkal, anyukával, mert egymástól tanulnak meg normálisan viselkedni, az anyjuk pedig az alapvető dolgokat(tisztelet, vadászat, óvatosság, alomhasználat stb) tanítja meg a kölykeinek. Ezek nélkül a cica bizonytalan, félős lehet és későbbi viselkedés problémák adódhatnak, amikkel Te nem fogsz tudni mit kezdeni, mert ezeket a fajtársaknak kell megtanítani neki.

Névnek pedig. Én mindig kedvenc filmekből, régi kedvenc rajzfilmekből nevezem el az állatokat(pl Flash, Nermal, Hannibal).

2019. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!