Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül egy macska?...

Mennyibe kerül egy macska? Milyen fajtát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék egy benti cicát. Melyik az a macska fajta, ami bent is jól el van (ezt mondjuk lehet, hogy nrm lehet meghatározni a faja alapján) és max 20000 ft. Negativ válaszok kíméljenek, ha nincs 20000ft alatt macska, kérlek benneteket kúltúráltan fogalmazzátok meg. Thx

2019. jún. 7. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fajtatiszta macska nincsen 20.000 Ft alatt, de még 100.000 alatt sem.

20.000 Ft-ért talán kapsz egy szaporítótól aztán vagy beteg lesz, vagy nem.

Ha nincs konkrét fajta, amit szeretnél, akkor több ezer házi macska keres gazdát, tök ingyen. A 20.000-et meg költsed el felszerelésre, kajára neki.

2019. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ingyen is kiscicák,főleg ilyen időszakban. De akár menhelyről is örökbe fogadhatsz, az nincs ingyen, de gyakran már ivartalanítva van és garantáltan egészséges, ami egy helyi szapisnál nem biztos sajnos
2019. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Második válaszoló vagyok, arra nem is gondoltam, hogy fajtatisztát akarnál ennyiért, olyat nem kapsz. Vagy csak valami idegroncs, beteget ami hasonlít az adott fajtára.

Én a menhelyet ajánlanám, vagy megbízhatóbb ismerőst

2019. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár vannak alapvető jellemzőik a fajtáknak, mégis inkább jellem és nevelés kérdése.


Én inkább azt ajánlanám, hogy látogass el egy menhelyre. Ott akadnak olyan ciccek is, amelyek tökéletesek neked :)

2019. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kulturáltan nincs macska 20K-ig. Egy ingyenes európai rövidszörű (köznyelvben falusi vegyesmacska) is több mint 20K, ha megkapja az alapoltásait. ÉS akkor ott van az ivartalanítás. És külön költség a almosláda, a hordozó, etető-itatótálak.
2019. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Házimacska - 0 Ft


Erre célzott. Etetni, férghajtani stb. meg minden macskát kell, jobb esetben legalábbis.


Házimacska között is annyi van, rövidszőrű, hosszúszőrű, fekete, fehér, cirmos stb., félvér, kisebb termetű, nagyobb...

Fajtatisztát nem tudsz 20.000 forintért venni, de nem is kell, mikor annyi közül választhatsz. Majd lesz fajtatisztád később, ha még mindig szeretnéd.

2019. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöööm😁
2019. jún. 7. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:
8%
Tudok egy baktert, aki a vasútállomás főegerész macskáját ismeri. Két fröccsött kell neki fizetni a presszóban és az állomásról hoz neked bolyhos kiscicát.
2019. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért tényleg nem kapsz, de az örökbefogadás és a házi ciccek nem az ördögtől valóak. Az meg hogy szobamacska...hát nekem a fél maine coon keverék cicám ugyanolyan jó szobacica mint a ragdoll sőt, a héten kidobtak egy 4-5 hetes szürke cirmos kiscicát akit befogadtam, és ugyanolyan jó szobacicának bizonyul, mint a fajta cicák. Tehát ez nem azon múlik.
2019. jún. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!