Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit mondtál volna annak a...

Mit mondtál volna annak a klímaszerelőnek, aki kijelenti a macskák és elötted, hogy a macska egyvalamire jó, mégpedig a kandallóba tüzelőnek? Ráadásul dirket nyitva hagyja az ajtót, hogy elmenjenek az állataid?

Figyelt kérdés

igazából amúgy sem mennének el, mert nem hülyék... csak nem akarom hogy elüssék őket, de ez kiverte nálam a biztosítékot :S


(direkt hagyta nyitva az ajtót, mivel 3x meglett mondva hogy csukja be, a cicák miatt)


2019. jún. 7. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Keresnék másik szerelőt.
2019. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Metionin ***** válasza:
93%
Semmit. Az ilyen embereknek nincs mit mondanom. Megvártam volna amíg elvégzi a dolgát és azután ha problémám lenne a klímával, nem hozzá fordulnék.
2019. jún. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a tv szerelő hagyta így nyitva az ajtót többször, ahogy ki-be mászkàlt. Egyszer szóltam neki, egyszer rászóltam a kíváncsi macskára, aki arra sasolt, majd odamentem és ráfordítottam a zàrat (akkor is, ha még ment ki). Távozásnál ugyanúgy nyitotta volna, szóltam, hogy zàrva, mert a cicák miatt kell, várjon kiengedem.


Szerelővel kár többet foglalkozni, nem az élettársad, hogy számitson a véleménye.

2019. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Én villanyszerelőt rúgtam ki páros lábbal, mert lerúgta a halálosan szelíd,öreg kutyámat a lépcsőm, amikor azt hitte, hogy nem látom.

Pedig nagy munka volt, egy többszintes ház átvezetékezése és csak félig volt meg vele.

10 napig nem volt villanyom, a teli fagyasztóhoz a szomszédból hosszabbítón hoztuk az áramot, de nem érdekelt.

Az ilyen takarodjon a közelemből!

2019. jún. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelő van a lakásban, bezárom addig a cicákat egy szobába. Figyelemmel kell lenni arra, hogy a szerelők jönnek-mennek ki-be, nem biztos, hogy állandóan figyelnek arra, hogy hol a macska.
2019. jún. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a legnagyobb macskabarát a világon, 2 macskám is van, a lehető legjobb tápokat kapják, stb.

Imádom Őket tényleg...

De szerintem az alapvető illemhez tartozik, hogy amíg a szerelő végzi a dolgát, addig elzárom Őket.


Most komolyan, nagyon zavarhatják a munkában, bajuk is eshet, simán véletlenül is... Illetve mi van, ha az illető pont allergiás rájuk?

2019. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy az állattartó, a te felelősséged az állat felügyelete. Nem várhatod el, hogy munkavégzés közben még az állataiddal is foglalkozzon valaki. Ilyenkor nem kiakadni kell a másikon, hanem neked kell megoldani, hogy az állat ne zavarjon mást.
2019. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
A macsekokat elzárnám,de ha nekem ilyet direktbe mondana és ezeket tenné,akkor én a kifizetését követően nyakon önteném egy üveg piros szörppel. Így levezetem a haragom,kárt őbenne nem teszek,ezzel törvényt nem sértek. Ő bosszankodikyén meg kicsukom.
2019. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos ez két esetben viszont tényleg problémás lehet.

1) Ha csak egy szerelő van a faluban

2) Ha a szerelni való működése létfontosságú

3) Illetve, lehet egy időtényező is (most kell mert melegem van)

2019. jún. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jön hozzám a szerelő/festő stb, akkor elzárom a macskáimat, hogy ne zavarják a munkában, ne essen át rajtuk stb.

Az enyémek is bentiek, sosem jártak kint. Amikor a kertben dolgoztak, akkor is bezártam őket, mert sokat járkáltak ki-be.


Nem várom el, hogy munka közben figyeljenek arra, hogy ne tapossák el őket.

Ugyanez vonatkozik a nagytestű kutyámra, akit ilyenkor a hátsó kertbe zàrok, mert nem mindenki szereti a kutyákat.


Viszont ha lenyomna egy ilyen szöveget a szerelő, akkor megmutatnám neki merre van az ajtó pár kedves mondat kíséretében.

Aztán gratulálnék a cégnek is, aki alkalmazza.


Nekem nem azzal van a bajom, ha valaki nem szeret valamilyen állatot, csak senki nem kíváncsi a bunkó megnyilvánulásaira, pláne ha az ügyfélből él.

2019. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!