Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kérdezzem meg anyát...

Hogyan kérdezzem meg anyát macska ügyileg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig van 1 kutyánk és két nyuszink (anya és én felválltva gondozzuk őket) de névnapomra (július 11) szeretnék egy cicát.

A kutyánk az udvarunkon, a nyuszijaink a teraszon vannak és nagyon hiányzik egy benti állat. Régen, kb 7 éves lehettem volt egy benti cicánk és egyszerűen imádtam! Hazaértem a suliból ott várt az ajtóba, este a hasamon aludt. Sajnos meghalt, mert túl öreg volt😢. Hogyan kérhetném meg szerintetek anyát, hogy lehessen egy benti cicánk? Még ezt a kérdést nem tettem fel neki, mert féltem, hogy egy nemmel nyugtázza. Légyszi, bunkók ne válaszoljanak!



2019. jún. 8. 21:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A pénz ügyileg nem aggódok, nert lenne rá pénzem. De nyáron megyek egy kisebb diákmunkára, egy nap fél órát lennék távol az 500 ft. Hogyha minden 3. nap megyek ilyen 500 forintosra, akkor az azért nem olyan kevés. Meg még gondolkoztunk azon is, hogy egy üzletbe dolgoznék napi 5000ft-ért, de azt max csak 2 hetente egyszer vállalom be. A diákmunkák nélkül is lenne rá pénzem, egy ideje már nem költöttem.
2019. jún. 9. 06:48
 12/14 anonim ***** válasza:

6: ezt írtam. De hol állítottam olyat hogy nem szán rájuk elég időt?


Egy kutyával simán elmegy napi 3 óra, nyulakkal is 1-1,5 óra, mert bár meglepő lehet de nagyon igénylik a foglalkoztatást. Macskával is ennyi kb


Erre van 2 ember, és csak az egyik keresőképes.


Másik. Ha két nyúlnak nincs a házban egy négyzetméternyi hely, akkor miért tart esélyesnek egy macskát, akinek az egész házra szüksége lenne?

2019. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A nyulaknak bőven lenne hely a házba de NEM szeretnek bent lenni! Már másodjára mondom el, remélem mindenki felfogta😞
2019. jún. 9. 08:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Tudod hogy mekkora felelősség egy cica?

Sok türelem kell hozzá. És ha beteges cicát fogsz ki akkor miből viszed el állatdokihoz?

A cica nem csak nyáron lesz éhes, szomjas..

Diákmunkát LEGÁLISAN 16 éves kortól vállalhatsz. Napi 500 ft nem fogja fedezni az egész évi kaját illetve almot és az oltásokról meg az ivartalanításról ne is beszéljünk..

Gondold át. Nem egy plüss állatot akarsz venni..

2019. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!