Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Apró piros pöttyök a cicám fején. Mi lehet?

A macskám fején ma észrevettünk apró kisebb sebeket, ilyen tűhegynyi piros pöttyök (hasonlit egy-egy pattanásra). Először úgy tűnt, hogy egy vágás van csak, de később észre vettem a fülei előtt, szeme felett ezeket a pöttyöket. Holnap tudom csak elvinni állatorsvoshoz, de addig gondoltam megérdeklődöm, hogy valakinek volt-e hasonló esete, és hogy az mi volt. Nagyon remélem semmi komoly :( Nagyon félek, hogy egygyógyithatatlan, fertőző cica megfertőzte, akkor is ha nagyon vigyáztam arra, hogy "tisztán jöjjek be a lakásba".

Keress kérdéseket hasonló témákban: cica, macska, pötty, seb

jún. 9. 15:52  Privát üzenet  

A válasz

Nézd, ez hátha segít:

[link]

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 9. 16:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, ezt már jól végignéztem, de egyik sem hasonlitott a sebeire. Még néztem a bőrgombáról képeket, de az is eléggé másfajta. Még az a tippem, hogy sokat vakarózott valami miatt és elkaparta, bár nem tudom. :/

# 2/3Időpont jún. 9. 16:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja és benti macska, ivartalanitva van és védőoltások is voltak adva.

# 3/3Időpont jún. 9. 16:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ma vettem észre hogy piros pöttyök jelentek meg a guppim farokúszóján. Mitöl lehet ez és hogy gyógyítható?
A betta hímem az utóbbi pár napban csak az akvárium alján fekszik, nagyon ritkán mozog. A hasa fel van puffadva, így azt hittem, hogy székrekedés a probléma, de mára piros...
Piros pici pöttyök újszülött kismacskán, mi lehet?
Piros pöttyök a kutya hasán, mi lehet?
A kiskutyámban rengeteg bolha van és szerintem emiatt elkezdett hullani a szőre és ahonnan kihullott a szőre piros kis pöttyök vannak valami bolha irtó házi vagy akár bolti?
4éves cicám jobb szeme felett megjelent egy kb.1 cm átmérőjű folt, ahol kihullott a szőre és piros pöttyök van a bőrén ahol kihullt a szőr. Mi lehet ez?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!