Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Benti cica? Miket vásároljak?...

Benti cica? Miket vásároljak? Hogy tartsam jól?

Figyelt kérdés

Találtam egy kiscicát, még nagyon pici, 5 hetes az állatorvos szerint. Kapott féregtelenítőt, két hét múlva újra kell adnom, 8 hetesen pedig első oltásra kell vinnem. Addig is, be kéne vásárolnom pár dolgot.


Mekkora mászóka/kaparó ajánlatos, ha a lakás 80m2? Mekkora tál kell? Találtam ilyen 2-es tálat, 150-150ml, az elég? Milyen hámot és pórázt vegyek neki, ami biztonságos? Hányszor mennyi időre vigyem ki egy héten?

Etetésről már tájékoztatott az orvos.


2019. jún. 10. 06:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és mit vegyek az erkélyre, hogy ne essen ki? Fúrni nincs lehetőségünk.
2019. jún. 10. 06:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám ki míg minden oltása meg nem lesz, szerintem ez abszolút ráér. Nekünk benti cicánk van minden oltással,bde nem sétáltatjuk. Az erkélyre se mehet ki. Tettünk fel szúnyoghálót, hogy tudjuk szellőztetni. Méretekről a szakboltban tudnak segíteni. Én egy Freshnapfben vásárolnék, ott mindig felkészültek az eladók. Növényekre figyelj, hogy mérgezőt ne érjen el (nálunk pl az orchidea egy nagy, magas falú vázában van).
2019. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm hálót rakatott valahogy fel egyébként. De sajnos nem tudom hogyan csinálták, de teljesen cicabiztos volt. (Előző voltam.)
2019. jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tálból mi hármat használunk, egy vizes, egy száraz és egy nedves táposat, ne olyat vegyél ami egyben több darab, csak egyszerre tudod üríteni. Méretben igazából bármelyik cicáknak árult jobb, max gyakrabban kell utántöltened.

Kaparóból akár többet is vehetsz, van amit pl a falra tehetsz, van oszlop, a cica majd eldönti ő hol szeret kaparni (a kanapé egy karfája nekünk be van borítva kaparókkal de a kanapéhuzat ilyen durva anyag ezért a kis szemét a kaparó ALÁ nyúl és ott tépkedi a huzatot....)

2019. jún. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!