Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon nagy a hasa a cicámnak....

Nagyon nagy a hasa a cicámnak. Hány kiscicára számíthatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 18:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
98%

Ennyit adott ki az "eszed", hogy ha minden macskát ivartalanítanánk, kihalna a faj??

Kicsit gondold tovább, ez mégis hogy lehetne kivitelezhető? A világon több milliárd macska van, és mindenhol túl vannak szaporodva. Ha csak a gazdis macskák ivartalanok lennének, akkor is folyton nőne a számuk a mérhetetlen mennyiségű kóbor macska miatt!

Ahhoz, hogy ivartalanítással ki lehessen őket pusztítani, a világon létező összes ivaros macskát ivartalanítani kéne fél év alatt, hogy ne legyen közben utánpótlás! Ebbe is gondolj bele, mielőtt hülyeségekkel próbálsz érvelni!

2019. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Ausztráliában és Új-Zélandon már tömegesen irtják a macskákat, olyan szinten túl vannak szaporodva! Emellett semmi szükség Cirmikéd fajfenntartó programjára!
2019. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én nem értem miért bánt mindenki,mert fial a macskám.
2019. jún. 10. 19:04
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Francokat hal ki! Annyi a macska, mint a fene! Itt a faluban is. Mindenhová beugrálnak, ahol nincs kutya - hozzánk is -, összeszarják a kertet, hátrajárnak kufircolni, egyszóval szaporodnak, mint a cigányok. Ivartalanítani kéne mindet. Ausztráliáról én is hallottam, hogy több állat kipusztításáért felelősek, mert annyi van belőlük. Nyulak ugyanez, azokat is behurcolták oda.
2019. jún. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondom miért támadnak. Menj csak fel jófogásra akár, keress rá csak a macskás hirdetésekre, és számold meg hogy akár csak egy nap alatt mennyi szerencsétlen kiscicát b*sznak fel oda gazdikeresőnek, mert a hozzád hasonlók hagyják orrba szájba fialni őket. Most ezeket a kiscicákat jól nézd meg, mert a felének se lesz gazdája, azok meg landolnak az út szélén, erdőben, kukában, vagy még rosszabb, egyenesen megölik őket.


Na, még mindig jó ötlet őket szaporítani? És ne mondd hogy mert a tieidnek tudod hogy mindnek jó helye lesz. Majd ott is fialnak, és a kiscicákkal ott is akármi lehet. Ez így van, ha nem így lenne, nem lennének kidobott macskák! Nem őrizném a 4 hetesen kidobott kiscicát az ölemben, amit az út széléről szedtem össze, mert úgy gondolták, így célszerű megszabadulni tőle, ha nem lesz gazdája!

2019. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ivartalanítsd a fialás után, és a kicsiket is, ha életben maradnak. A szaporítás óriási felelőtlenség, mindenféle betegségeket örökítenek át egymásra. Emellett rengeteg gazdátlan állat van, akiknek szenvedésekkel teli rövid élet után a kínhalál a sorsa. Lehet, te találsz ezeknek a kicsiknek gazdát, de szerinted a 4-6 kicsi 4-6 utódjának mind lesz?
2019. jún. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert felelőtlenségeddel és ostobaságoddal bevittél egy gyomrost a macskáknak, akiket állítólag szeretsz. A menhelyeseknek, az utcásoknak, méga sajátodnak is, akit feleslegesen átzavarsz egy ilyen megpróbáltatáson, és még annyira se vagy jó gazdi, hogy orvoshoz elvidd, hanem itt kérdezgetsz, hogy hány kiscica van benne?! Tudod, hogy az orvos megmondaná, ugye? Veled anyád volt terhesgondozáson? Akkor a macskát miért nem viszed el, ő nagy macskások legmacskásabbika? Így szereted, így törődsz vele?

Baromságokat beszélsz, hogy anyai örömöktől fosztottad volna meg a macskád, közben meg francokat, adtál a világnak kb 5 újabb kis vakarcsot, akikről most azt hiszed, hogy szét tudod őket teríteni, de közben elveszed az örökbefogadás reményét egy ilyentől:


[link]


Csak mert szaporítasz ész nélkül.

2019. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem én csináltam fel a macskát.Én nem szaporítom.
2019. jún. 10. 19:21
 19/22 anonim ***** válasza:
94%

Remélem, hogy kamu a kérdés, és "csak" provokálsz, ennyire ostoba nem vagy.


Nem ivartalanítottad a kinti macskát, ezzel gyakorlatilag biztossá tetted, hogy párzani fog, amiből szaporulat keletkezik.

Éppen ezt hívják szaporításnak.

2019. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
94%
Amúgy állatvédelmi törvény alapján a macska el sem hagyhatná a telkedet, vagyis az sem kifogás, hogy "nem Te csináltad fel", mivel ha ezt a törvényt betartod, akkor nem csinálja fel egy kóbor és amúgy lehez, hogy nemi beteg kandúr...
2019. jún. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!