Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon nagy a hasa a cicámnak....

Nagyon nagy a hasa a cicámnak. Hány kiscicára számíthatok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 18:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
86%

Várjál már! Remélem nő vagy, szóval neked is illene akkor évente 2x szülni (bár sajna nem hatot fogsz csak egyet), nehogy ne éld át az anyai örömöket.


Különben is kipusztulóban van a magyar (állítólag), szóval kezdd el a sorozatgyártást!


Szerintem ezek csak provokációk lehetnek, én nem hiszem el, hogy ennyi sötét marha él ebben az országban.

2019. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Tegnap privátban írtam neked.

Durva voltam, és szeretnék bocsánatot kérni. A kérdésedtől független dolgok miatt (is) voltam nagyon dühös, és sajnos rajtad éltem ki.


A szaporítás nagyon rossz dolog, szóval a véleményem változatlan, felelőtlen vagy és nem tudsz sok mindenről, amiről kellene, de a durvaságomért elnézést kérek.


A cicádat továbbra is sajnálom.

Megtennéd azt, hogy elviszed dokihoz? Akkor megtudnád azt is, pontosan hány cica van, meg akkor biztonságban lenne - mert a gondozatlan cicáknál előfordul a vemhesség végén, hogy elfolyik a magzatvíz és nem indul be a szülés. Így meghalnak a kiscicák és az anya is.

Sajnos néztem már végig ilyet! Légyszi segíts a cicádon, nézesd meg, minden okés-e.

Utána pedig ivartalanítsd. Egy szülés elég egy nőstény cicának.


Írd meg, hogy a doki hány cicát talált!

2019. jún. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!