Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Üdv. Utca beli kóbormacskák...

Üdv. Utca beli kóbormacskák párzási vinnyogásaitól szeretnék megszabadulni. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Kertes ház. Nyugger szomszédok macskái az ablakom alatt visitoznak naphosszat, éjjel. Ez megy egész évben.

Szigetelt ablakon át, a tv hangerejével vetekszik a nyávogás.

Létezik ilyenre jogszabály?

Az elmult 4 évben olyan szintű macska undor alakult ki bennem, hogy már bármire képes lennèk.

Mellesleg nagy állatbarát vagyok, többféle állatot is tartok.


2019. jún. 10. 21:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az udvaron oké. De a macskának (sincs) semmi keresnivalója egyedül közterületen. Egyrészt nem hiszem, hogy ilyenkor a gazda annyira szereti, mert millió veszélynek teszi ki (kutya, méreg, autó, állatkínzó, halálos betegségek verekedés miatt).


Másrészt balesetveszélyes, mert nem mindig tud a nyomorult autós satuféket nyomni, ha Micike épp bogarat kerget és kiugrik a kocsi elé...

2019. jún. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A kutyát rettenet idegesíti a macskapárzás, tapasztalat. Szegény ugat is...


Azért nekünk egy befogadott cicán, akit előzőleg kidobtak, simán áthajtott szomszéd. Pont jöttem autóval és belenyomott a gázba, mikor meglátta az útszélén a cicát. Utána "sajnos kiszaladt, nem tudtam megállni". A szemem láttára csinálta, mit hazudik, pedig nem kértem számon, mert kinti cica volt.

Vagy mentem kocsival, kifutott a kiscsaj pincsikutyája, tövig nyomtam a féket. Aztán velem üvöltözött, higy feljelent megkifizetteti a kutyát...


Azt viszont nagyon elítélem, hogy valaki direkt szórakozásból ütögeti el őket. Meg sem próbál félremenni, hanem begyorsít. Vagy azzal viccelődik, ma hány állatot csapott el...


Én még a vizípisztolyt ajánlanám. Az elég hatásos, meg nem lesz bajuk tőle. Sajnos ha kerítésen belül üvöltöznek, nem tudsz mit. Itt is mindig ez van.


Nekem ivartalanított kandúrjaim vannak, sokkal jobb. Nincs vinnyogás sem, semmi. Bár őket is megbolondítják az ivaros társaik néha, ha hallják a zajokat. De nem spriccelnek a lakásban.

2019. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy állatbarát lehetsz...

Amúgy megértem, ha idegesít és a szomszédnak kellene a saját macskáját ivartalanítani, ami de, megoldás lenne. Sajnos gondolom begyöpösödött öregemberek nem érik ezt fel ésszel. Állatvédőknek szólnék kóbor macskák esetében, akik segítenek az ivartalanításban.

2019. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért a macska tehet róla, hogy ostoba a gazdája?


Lövöldözd azokat, akikhez tartoznak!

2019. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!