Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, hogy a szomszéd...

Mit tegyek, hogy a szomszéd macskájai ne szarják össze vissza a kertemet?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
költözz panelba, vagy tarts kutyát. (igaz, az is carik)
2019. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a kutya legalább egyhejre tolja.
2019. jún. 11. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Keregesd el őket, vagy spricceld le vizípisztollyal. Meg áll állítólag lehet kapni valamit olyan anyagot, ami távol tartja őket.


Amúgy macskával túl sok mindent nem tudsz tenni és elkaparja a piszkát. Eserleg megcsinálod, hogy ne jusson át.

2019. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Van pár dolog ami nálam bevált.

- Vízspriccelő locsoló. A macskák alapból nem szeretik a vizet, így ha mozgásérzékelő spriccelős locsoló állandóan leönti őket, nem mennek oda. Ha ez nem megoldás, mert nincs rá pénzed, akkor tarts kinti macskát. A macskák akárcsak a kutyák, védik a területüket, de a saját portájukon nem végzik el a dolgukat. Viszont elzavarnak minden más macskát.

Nekem a mozgásérzékelős locsoló van ami bevált.

2019. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

'A macskák akárcsak a kutyák, védik a területüket, de a saját portájukon nem végzik el a dolgukat'


Ekkora hülyeséget még nem hallottam, hogy 'otthon' nem végzi a dolgát a macska :D


Van macska tavoltarto spray vagy [link]


De állítólag a kávézaccot sem szeretik ha földre szórod.


Szerintem ez macska függő is, hogy melyik ingerli..

2019. jún. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Az a lényeg, hogy falkavezérré kell válnod, csak akkor fognak tisztelni. Ilyenkor bizony le kell menni macskába. Szerezz be egy élethű macskajelmezt egy furry shopból, púposítsd a hátadat rájuk és nyávogj hitelesen. Ezután, ha már figyelnek rád, szarjál a kertbe egy sokkal nagyobbat mint ők, akkor tisztelni fognak.
2019. jún. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 22:13

Miért írsz hülyeségeket?

Én végig csináltam. A kertembe jártak a macskák..Kávézacc nekik annyi mint halottnak a csók.

Végül elkezdtem a szomszéd macskáját etetni aki az én kertemben maradt. Ő ezentúl mindig eljárt máshová elvégezni a dolgát, és a többi macskát is elzavarta. Amióta a szomszéd macskája birtokba vette a kertemet, se pisi se kaki nincs a kertben.

A másik kertes házban meg mozgásérzékelő locsoló oldja meg a gondot. Ha nincs tapasztalatod akkor ne oszd az észt.

2019. jún. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk a saját macskáink simán végzik otthon kint, a kertben a dolgukat. Ilyen "szabály" nincs amúgy.


Amúgy az nem volt rossz ötlet, a saját cica tényleg elkergeti a másikat.

2019. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen az udvarod és milyen a szomszéd udvara? Én azt tapasztaltam, hogy egyre több csupa pázsit udvar van, ahova a macskáknak nincs igazán lehetősége elkaparni a kakát, max egy kis füvet tudnak ráhúzni, az meg semmit se ér. De ha van egy kis virágos vagy zöldséges kert, ami földes, ott jobban el tudják kaparni és nincs nyoma. Én direkt csak ezért létesítettem egy kiskertet pár virággal, hogy legyen hova pottyantani, és a saját macskám mindig azt használja. Viszont a fűben itt-ott (eldugodtabb részein az udvarnak) én is látok macskakakát. Nem zavar, mert ritkán járok arra. De szerintem azt más macskák pottyantják oda. Lehet, hogy a szomszédoknak nincs felásott kertje? Ha lenne, akkor talán minden macska a sajátjában ürítene.
2019. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!