Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Előkerülhet még?

Cameronmonaghanbabee kérdése:

Előkerülhet még?

Figyelt kérdés
Tegnaptól van nálam egy macska, találtuk, kóbor volt. De picike. Először félénk volt, de megetettük, megfürdettük. Játszottunk vele. Úgy volt, hogy legjobb barátnőm elviszi majd rokonához, mert nekem "nem" lehet macskám, ő neki se. Csak egy picit lenne nála, de kb. 10 perc után hozta vissza, mivel nem maradhat a kutyája mellett kicsit sem. Gondoltam udvarba rakom macskát, majd elmegy magától. Nem, nem ment, ideszokott. Aztán lényegében anyum hazajött, ő is adott neki tejet, utána elmertem mondani, hogy amúgy találtuk őt, és itt maradt. Ő azt mondta udvaron nyugodtan maradhat.Még este is itt volt. Játszottam vele, meg minden. Ma reggel is még hallotam nyávogott, csak anyum ment dolgozni, és mondta neki hogy menjebb arrébb, mert lakásba nem jöhet be. Aztán mikor én kimentem már nem találtam. Mostan nem rég pedig hallottam nyávogást, ezért itt kell lennie valahol.
2019. jún. 12. 08:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Előkerülhet. A macskák szeretnek kóborolni.
2019. jún. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A tej nem tesz jót a macskáknak...
2019. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért nem? Megitta, mármint megmelegítettem neki kicsit.
2019. jún. 12. 09:55
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kifejezetten árt, de a laktóztól fosnak, ami egy éhező, vagy alultáplált macskánál veszélyes lehet...

Mondjuk, ha kölyök, akkor még le tudja bontani a szervezete a laktózt is, de később nem.


Viszont vehettek laktózmentes tejet is, az íze nagyjából ugyanaz, meg ma már nem is drágábn feltétlenül és akkor abból nyugodtabban adhattok a macskának is.


Szerintem vissza fog még menni, de a kint tartott macskáknál állandó rizikó, hogy egyszercsak eltűnnek örökre...

2019. jún. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.

Hát tegnap pedig úgy volt hogy nem marad, leraktam őt földre hogy majd menjen tovább. De nem, mert ideszokott rövid időn belül. De végülis megtarthatnám, és lehetne kinti cica. Csak most meg vagy elbújt, vagy elszökött. Pedig hallottam neki nyávogását még nem rég. Kimentem, de nem találtam.

2019. jún. 12. 10:19
 6/14 anonim ***** válasza:
Hívogasd még, lehet csak elbújt valahova. Én úgy érzem egy könnyen nem szabadulsz máreg tőle :D
2019. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tegyél ki pici virslit vagy valamit (ha még nincs macskakaja) oda ahol tejet is itta...

Szerintem még vissza néz majd.

(Ha be nem fogadta valaki, vagy nem lett valami baja)

2019. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ha nem is maradhat, akkor leraktad a földre, hogy majd menjen tovább? Majd lesz vele valami? Miért nem raktad akkor fel a Facebookra vagy a Jófogásra?


Meglehet még, de ha mázlija van, akkor jó helyre ment és befogadta valaki.

2019. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hívogasd, tegyél ki neki kaját!
2019. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Mint mondtam a legjobb barátnőm elvitte volna, csak nála 1 perc nem maradhatott. És mivel úgy volt nem tarthattam volna meg, jobbnak láttam, hogyha kóbor menjen tovább. Ide is csak úgy jött. Jófogáson sosem voltam fent, és nemtudtam kinek adjam.

De mostan maradhatna, tegnap azutáni eset után törődtem vele, játszottam, csak este kint hagytam, mert lakásba nem jöhet be. Reggel hallottam nyávogását, állitolag hátra ment miután anyum rászólt. De ott kéne lennie, csak nem találom. Nem hinném, hogy csak úgy elment volna. De nem sokára kamerafelvételeket is megnézem, hátha látok valami értelmeset.

2019. jún. 12. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!