Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Royal Canintól nagy lesz a cica?

Royal Canintól nagy lesz a cica?

Figyelt kérdés

Kutyáknál hallottam ilyenről. Cicáknál is érvényes?

Érdemes venni nekik a szószos/zselés alutasakos eledeleket?


2019. jún. 13. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ööö ez nem valami hormonkészítmény, amitől nagy lesz az állatka. Max széltében lesz nagy, ha túl sokat eszik. Am a RC nem egy kiemelkedő minőségű kaja.
2019. jún. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy általános tapasztalat, hogy a növésben lévő állatok hírtelen, elég sokat nőnek tőle...

De ez amúgy rendkívül veszélyes.

2019. jún. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És mi okozza a hirtelen megnövést?

Amúgy tápból purizont kap.

2019. jún. 13. 07:56
 4/8 anonim ***** válasza:
RC tényleg nem egy szuper választás, ráadásul tele van ízfokozókkal.
2019. jún. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hirtelen nővést általában a túl magas fehérje tartalom okozza. De mivel az izomzat nem tud lépésttartani vele, így izületi problémákat okozhat.
2019. jún. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ha csak a fehérje miatt, akkor nem értem miért mondják, mert a kölyök macskakajákban 34 ill 36 %-os a fehérje tartalom, a purizonba, amit én adok 44%.

A kutyatápoknál is megnéztem a royalba 32% a purizonba 39%.

Szerintem vmi más lehet itt, nem a fehérjétől nőnek meg úgy szerintem.

2019. jún. 13. 10:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy rejtély. De az is egy tény, hogy az RC-től alapvetően szebbek lesznek, jobb lesz a szőrük mint más táptól... Ez valami titkos összetevő hatása, ahogyan a növekedés is, ez hyén hangzik, de a gyakorlat ezt mutatja...

Viszont ettőlmég nem ez a legjobb táp.

2019. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szép szőrük a gabonától lesz, azt hallottam. Bár jobb lenne ha a lazacolajtól lenne szép a bundájuk.
2019. jún. 13. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!