Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskakaját rendeljek?

Milyen macskakaját rendeljek?

Figyelt kérdés

Szeretnék zooplus-ról szárazynedves és alutasakos cicakaját rendelni,csak nem tudom melyik mennyire jó. Az animonda carny-t dícsérték eddig. Szerintetek? Száraztáp javaslat is érdekel!

(A cicák kapnak tiszta húst is,de az alu és konzerv kaja rabjai,kiskori rossz szokásuk)



2019. jún. 21. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Animonda nagyon jó, én is adok nekik néha, igaz nálam a nedves kaját, csak nasiként kapják, heti két háromszor. Szárazat vegyesen, keverve szoktam adni nekik, Orijen vöröshúsos, Acana halasat. Meg van hogy Brit careből veszek nekik. Nálunk ezek váltak be.
2019. jún. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

purizon, applaws szárazak a legjobbak szerintem.

konzervesből én is az animondát veszem. Nagy csomagban nagyon megéri, magas hústartalom, sok vitamin, étvágygerjesztő illat(én már megkóstoltam, majdnem megettem egy dobozzal, q*vajó:D)

2019. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk, hogy mit szeret a macskád, kérdezd tőle!
2019. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!