Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szobacicának szeretnék pvc-ből...

Szobacicának szeretnék pvc-ből "catio-t" építeni, mennyibe kerülhet egy kb?

Figyelt kérdés

Ilyesmire gondoltam, csak nagyobba. Viszont nem tudom az árakat sem megsaccolni, hiába próbáltam rákeresni a pvc csőre vagy a dróthálóra, nem értek hozzá így nem lettem okosabb.

Viszonylagos árakat is szivesen elfogadok kb mennyi egy pvc, vagy hálófajták.


[link]



Mielőtt bármi félreértés esne, szeret kint lenni (szabdon) de csak a mi felügyeletünkkel, olyankor szabadjára van engedve a cica, de van kinti cicánk és valamikor elkezdi kergetni, olyankor teljes erejükből futnak és elég őket elkapni, ráadásul mivel közvetlen fő-fő úton lakunk (itt megy el a sok kamion amelyik a határról jön + autók is) így nem éppen ideális egy kergetőzésre...



2019. jún. 23. 11:23
 1/1 anonim válasza:
Maradék anyagokra rakerdezhetsz a kereskedésben, itt nem kell úgymond cicomazni a pvc csövekkel, a halonak meg erosebb drothalot ajanlok, kötegelőkkel összefogatva. Sztem ugy 60 korul van alaphangon, ha semmi extrat nem tervezel es nem betonozol
2019. júl. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!