Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik a kiscicám?

Miért nem eszik a kiscicám?

Figyelt kérdés
Mindig csak eszik pár falatot aztán ott hagyja, vagy hozzá sem nyúl, csak be akarja temetni.
2019. jún. 25. 10:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyersen kaphat: halat, marhahúst, mindenféle baromfit.

Semmiképpen NEM kaphat disznót, vaddisznót!

KEVESET kaphat: májat vagy tojássárgáját - havonta egyszer egyet!

2019. jún. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Ezeket mind kaphatja nyersen(májat, tojást is?)?

Egyébként azt hiszem túl sokat adtam neki. Szerintem csak nekem tűnt kevésnek. Mert adtam neki csirkét nyersen, egy fél marokkal és mindet megette és most igen nagy lett a pocija és nyüszörög is. Lehet, hogy eddig normálisan evett, csak most jobban a fogára valónak nem tudott ellenállni. Mennyit kéne adnom? Nem mértem le.

2019. jún. 26. 12:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem 2 cicám van, 2 kölyök.

Bár azt furcsállom, hogy rád morog és előled félti a kajáját.

Az én cicáim csak egymásra szoktak morogni ilyen "brrrrr" hanggal:D, ha épp valami nagyon finomat adok nekik, de rám,vagy a család bármelyik tagjára a gazdikra sosem.


Az enyémek is baromi válogatósak sajnos. Az előző tulajdonos sajnos Whiskassal etette a cicákat, így kín szenvedés a kedvükre tenni úgymond. Rendeltem nekik egy fokkal jobb minőségű alutasakokat, meg elértem azt, hogy fokozatosan adtam nekik pár szem szárazat, oda dobtam nekik, mintha valami zsákmány lenne, hogy kapják el, így ráéreztek az ízére :D

Így a táp mellé naponta adok nekik 1-1 alutasakos és kész.

2019. jún. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Az animondát az enyéim sem ették meg és nem eszik a mai napig sem.

Pedig egy elég jó minőségű nedves eledel, de sajnos nincs telenyomva ízfokozókkal, meg "finom mártással", hogy rákapjon.

2019. jún. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azóta van valami fejlemény? :)
2019. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!