Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a kicsit jóképűbb pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kicsit jóképűbb pasik tetszenek, akkor valószínűleg egyedül fogok maradni, mivel átlagos lány vagyok?

Figyelt kérdés
Semmi extra nincs rajtam, nem vagyok túl feltűnő, átlagos vagyok. Így lehet esélyem egy jóképűbb pasinál? Mert mindig olyanok vesznek észre akik nem számítanak jóképűnek, ill. nekem nem tetszenek...Most csak a külsőségekre gondolok, nem arra hogy "Lehetsz akármilyen szép ha belülről nem vagy az" vagy "A külső megfog belső megtart" vagy hogy milyen felszínes vagyok és miért foglalkozom a külsőségekkel, mindenkinek esélyt kell adni és hasonló dolgokra.
2011. aug. 26. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
egy biztos: nem az eszed miatt fognak elvenni!!
2011. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Szubjektív, hogy ki kit tart szépnek illetve jóképűnek. Simán összejöhet, hogy egy olyan pasi, akit te jóképűnek látsz, pont téged tartson elég szépnek ahhoz, hogy belédszeressen.

Egyébként meg a külsőségekkel foglalkozni nem felszínesség. A szerelem alapja a szexuális vágy, ahhoz meg kell, hogy beindulj a másik látványára. Az egy másik dolog, hogy ezer más tulajdonság is fontos ahhoz, hogy egy kapcsolat azután működőképes legyen, de ha a vonzalom nincs meg a két ember között, akkor veszett fejsze nyele.

2011. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Gyanítom, hogy 15 alatt vagy. Majd kinövöd ezt a herceg fehér lovon dolgot. Ne izgulj!
2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
67%
Szia. Nem fogsz egyedül maradni abba biztos lehetsz és nem kell mindenkinek esélyt adni.. Várj türelmesen és rádfog találni valaki. Én is ezt tettem és már másfél éve együtt vagyok a párommal akiért minden csaj oda van, de neki mégis én, egy átlagos lány kellett.
2011. aug. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%

Ha gáz vagy mit akarsz?Én nem értem.

Szerencsére nekem nőként soha nem volt ilyen problámám tehát nem tudom miről beszélsz:):):):):)

2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát igen, okos nem vagy, ezek szerint szép se vagy... sebaj, az a jó a természetben, hogy a selejtes génállománytól szabadulni igyekszik. Így ha neked nem lesz pasid, az teljesen természetes dolog lesz.
2011. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Ízlések és pofonok különbözőek. Attól, hogy te átlagosnak tartod magad, más még lazán láthat gyönyörűnek, mint ahogyan az itt beszólogató "szépségek" is lehetnek egy pasi szemében átlagosak vagy akár csúnyák. Az, hogy valaki beájul a saját tükörképétől, egyáltalán nem jelenti azt, hogy a pasik is rögtön ejakulálnak, ha meglátják.

Szóval kedves kérdező, ne bátortalanítson el, hogy itt néhány felvágós kislány megpróbálja osztani az észt.

2011. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
A férjem egy marha jó pasi, volt felesége átlagos, én átlagos. Előtte voltak jó női. Abszolult nem érdekli a külsőség és nem is tudja magáról, hogy mennyire jó pasi, minden nő el van ájulva a kinézetétől. :)
2015. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!